Masáže – Frýdek - Místek

Masáže patří k nejstarším a nejpřirozenějším léčebným metodám. Při masáži se uvolňují hormony jako endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin, které snižují citlivost na bolest a přispívají k dobré náladě. Přehled masážních salónů v lokalitě Frýdek - Místek.

1–10 firem z 130 nalezených Filtry

1Holinková Hermína - masáže a lymfodrenáže

Nádražní 1088, Frýdek-Místek
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídka masérských služeb a lymfodrenáží.

2Barbora Imrichová- Pedikúra

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Sadová 606 , Frýdek-Místek
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytování pedikérských služeb - základní a spa pedikúra, BalbCare pedikúra, masáže nohou, parafínové zábaly a depilace nohou ke kolenům.

3Odstrčilová Tereza- psycholožka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kozlovice 998, Kozlovice Bezdlužná

Nabízím individuální psychologické poradenství, rodinné poradenství, párové terapie, přednášky a besedy, masáže, jógu a projekty pro veřejnost.

4U Holubů, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(422)
Čeladná 806, Čeladná Bezdlužná

Hotel U Holubů se nachází v Čeladné v okrese Frýdek- Místek a nabízí luxusní ubytování s vlastní koupelnou, LCD televizí, Wi-Fi připojením a rozkládací sedačkou . Součástí hotelu je restaurace Garden a wellness centrum. Nabízíme masáže, zábaly a terapie. Hotel nabízí možnost pořádání svateb,…

5Kristýna Míčková

4.8
★★★★★
★★★★★
(55)
Harcovská 12, Frýdlant nad… Bezdlužná

Kristýna Míčková, se sídlem Harcovská 12, 739 11, Frýdlant nad Ostravicí, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Více…

6Dalibor Elsnic

Nebory 172, Třinec Bezdlužná

Dalibor Elsnic, se sídlem Nebory 172, 739 61, Třinec, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

7Noemi Lisníková

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Gruntovní 375, Brušperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Noemi Lisníková, se sídlem Gruntovní 375, 739 44, Brušperk, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

8Karina Bilková

Návsí 499, Návsí Bezdlužná

Karina Bilková, se sídlem Návsí 499, 739 92, Návsí, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9Studio RELAXACE

Návsí 499, Návsí
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Studio RELAXACE, se sídlem Návsí 499, 739 92, Návsí, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby. Více informací naleznete na…

10Studio LEA

3.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Hodoňovice 254, Baška Bezdlužná

Studio LEA, se sídlem Hodoňovice 254, 739 01, Baška, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Masáže v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Masáže mají blahodárné účinky na lidské tělo. Zbavují tělo od bolesti zad, šíje, namožených svalů a celkově i celého těla. Jsou ideální po fyzické námaze, kdy dokáží zregenerovat organismus. Zlepšují krevní a mízní oběh. Zbavují stresu, napětí a únavy. Masáže také omlazují pokožku. Po masáži budete svěží, budete mít plno energie a v neposlední řadě si užijete skvělý relax.

Druhy masáží

Masáží existuje přes sto druhů. Přestože vycházejí z různých kulturních základů, jednotlivé druhy masáží se vzájemně prolínají. 

  • Klasická zdravotní masáž – odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva, uvolňuje fyzické a psychické napětí a celkově přispívá k regeneraci celého těla. Při masáži dochází ke stimulaci krevního oběhu, tkáně jsou tak prokrvené, lymfatický systém je rozpohybován a látková výměna je urychlena.
  • Reflexní masáž – jedná se o masáž nohou, která je zacílena na reflexní body na chodidle. Reflexní body jsou spojeny s tělními orgány prostřednictvím nervové soustavy. Stimulace těchto bodů vyvolá reflexní odezvu v příslušném orgánu a pomáhá zjistit a léčit mnohé potíže týkající se celého těla. Reflexní masáž zlepšuje funkci srdce, střev a ledvin, pomáhá při dlouhotrvajících zánětech a upravuje nerovnováhu hormonálního systému.
  • Thajská masáž – spočívá v práci s celým tělem, jelikož obsahuje prvky akupresury a jógy. Při masáži se provádí velké množství protahovacích manévrů. Používají se při ní dlaně, lokty, chodidla nebo kolena. Cílem thajské masáže je odblokování linií energie a navození celkové harmonie v těle.