Masáže – Moravskoslezský kraj

Masáže patří k nejstarším a nejpřirozenějším léčebným metodám. Při masáži se uvolňují hormony jako endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin, které snižují citlivost na bolest a přispívají k dobré náladě. Přehled masážních salónů v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 582 nalezených Filtry

1MUDr. Alice Kořenková - REHGYN s.r.o.

Žižkova 1028/7, Krnov
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme rehabilitační centrum v Krnově. Naše ordinace je zaměřená na neurologické a pohybové poruchy. Dále nabízíme fyzioterapii a masáže. Tejpování.

2Léčebná rehabilitace Nový Jičín s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Suvorovova 195 , Nový Jičín Bezdlužná

Poskytování fyzioterapeutických a rehabilitačních služeb se zaměřením na pohybové ústrojí.

3Zámek Zábřeh, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1947)
U Zámku 42/1 , Ostrava, Zábřeh Bezdlužná

Náš pivovar s dlouholetou tradicí nabízí nejen restauraci ve stylovém ladění, ale i nádherný historický hotel. Návštěvníci u nás mohou ochutnat domácí vařené pivo Pikard, využít masáží, pivních a vinných lázní, a pokochat se nádechem nádherně upravených pokojů v různých zámeckých stylech.

4Nina Kozáková- Studio Nian - kadeřnictví Ostrava

Nabídka kadeřnických a kosmetických služeb - manikúra, nehtová modeláž. K dalším činnostem patří rekvalifikační kurzy a kurzy masáží.

5M&M servisní s.r.o.- Luxury Spa Ostrava1 pobočka

Nádražní 535/15, Moravská Ostrava
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Společnost nabízí relax a wellness s využitím výřivky, poskytuje masáže různých druhů.Tradiční hawajské masáže, thajské masáže, sportovní zdravotní masáže, aroma masáže a mnohem více v příjemném prostředí.

6Tělovýchovná jednota Ostrava

4.4
★★★★★
★★★★★
(213)
Varenská 3098/40a, Ostrava
Otevřeno do 22:00

Tělovýchovná jednota nabízí tenisové kurty, beach centrum, nohejbal, volejbal, putting green, kuželky, petank, kroket, míčové hry, badminton, stolní tenis, squash, judo. Součástí je též posilovna a relaxační centrum ( sauna, hydromasážní vany, masáže, baňkování). Možnost ubytování.

7MINALT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Třebovická 5080/41, Ostrava Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti rekvalifikačních kurzů s akreditací zaměřených na masáže různého typy.

8Wildnerová Monika - JOVENA - kosmetické studio a centrum liposukce1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(35)
Novinářská 1113/3, Mariánské Hory Bezdlužná

Jsme nejluxusnější kosmetický salon v Ostravě. Poskytujeme služby v oblasti liposukce, léčby akné, odstranění pigmentových skvrn, lymfodrenáží aj.

9RENESANCE SANA, s.r.o.

Zelená 3062/26, Ostrava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídka rehabilitačních a masážních služeb - elektroléčba, balneologie, léčebná tělesná výchova, reflexní masáže, přístrojová lymfodrenáž horních a dolních končetin, tejpování, segmentové masáže, reiki, reflexní masáže ruky a nohy. Fyzioterapie.

10Rypelová Eva - masáže

Stodolní 834/7, Ostrava
Otevřeno do 18:00

Nabídka masérských služeb - klasická masáž, sportovní, medová, detoxikační.


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Masáže v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Masáže mají blahodárné účinky na lidské tělo. Zbavují tělo od bolesti zad, šíje, namožených svalů a celkově i celého těla. Jsou ideální po fyzické námaze, kdy dokáží zregenerovat organismus. Zlepšují krevní a mízní oběh. Zbavují stresu, napětí a únavy. Masáže také omlazují pokožku. Po masáži budete svěží, budete mít plno energie a v neposlední řadě si užijete skvělý relax.

Druhy masáží

Masáží existuje přes sto druhů. Přestože vycházejí z různých kulturních základů, jednotlivé druhy masáží se vzájemně prolínají. 

  • Klasická zdravotní masáž – odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva, uvolňuje fyzické a psychické napětí a celkově přispívá k regeneraci celého těla. Při masáži dochází ke stimulaci krevního oběhu, tkáně jsou tak prokrvené, lymfatický systém je rozpohybován a látková výměna je urychlena.
  • Reflexní masáž – jedná se o masáž nohou, která je zacílena na reflexní body na chodidle. Reflexní body jsou spojeny s tělními orgány prostřednictvím nervové soustavy. Stimulace těchto bodů vyvolá reflexní odezvu v příslušném orgánu a pomáhá zjistit a léčit mnohé potíže týkající se celého těla. Reflexní masáž zlepšuje funkci srdce, střev a ledvin, pomáhá při dlouhotrvajících zánětech a upravuje nerovnováhu hormonálního systému.
  • Thajská masáž – spočívá v práci s celým tělem, jelikož obsahuje prvky akupresury a jógy. Při masáži se provádí velké množství protahovacích manévrů. Používají se při ní dlaně, lokty, chodidla nebo kolena. Cílem thajské masáže je odblokování linií energie a navození celkové harmonie v těle.