Masáže – Moravskoslezský kraj

Masáže patří k nejstarším a nejpřirozenějším léčebným metodám. Při masáži se uvolňují hormony jako endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin, které snižují citlivost na bolest a přispívají k dobré náladě. Přehled masážních salónů v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 573 nalezených Filtry

1MUDr. Alice Kořenková - REHGYN s.r.o.

Žižkova 1028/7, Krnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme rehabilitační centrum v Krnově. Naše ordinace je zaměřená na neurologické a pohybové poruchy. Dále nabízíme fyzioterapii a masáže. Tejpování.

2Léčebná rehabilitace Nový Jičín s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Suvorovova 195 , Nový Jičín Bezdlužná

Poskytování fyzioterapeutických a rehabilitačních služeb se zaměřením na pohybové ústrojí.

3AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2105)
Hýlov 24, Klimkovice-Hýlov Bezdlužná

Provozujeme bezbariérový lázeňský komplex a neurorehabilitační kliniku. Léčíme pohybové ústrojí, neurologické, gynekologické nemoci u dospělých i u dětí. Dále pak poúrazová léčba, roztroušená skleróza, neplodnost, bolesti kloubů, skolióza, Parkinsonova choroba.

4MINALT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Třebovická 5080/41, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti rekvalifikačních kurzů s akreditací zaměřených na masáže různého typy.

6Léčebné a rehabilitační centrum s. r. o.1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Englišova 526, Opava,Předměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Centrum nabízí rehabilitační služby.

7ORT - ART, s.r.o. (rehabilitace Petřvald)1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(70)
Šenovská 1829, Petřvald
Dnes už má zavřeno

Nabídka rehabilitačních a rekondičních služeb.

9THERÁPON AQUA

4.6
★★★★★
★★★★★
(613)
Štefánikova 1301/4, Kopřivnice
Dnes už má zavřeno

Relaxační centrum nabízí bazén, whirpool, parní, finské i infrasauny, solné jeskyně, rehabilitační posilovny, masáže (klasické, indické, lymfatické, ajurvédské či egyptské).

10OASA zdravotní s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Dohnálkova 3052/15, Opava - Předměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka rehabilitací.


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Masáže v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Masáže mají blahodárné účinky na lidské tělo. Zbavují tělo od bolesti zad, šíje, namožených svalů a celkově i celého těla. Jsou ideální po fyzické námaze, kdy dokáží zregenerovat organismus. Zlepšují krevní a mízní oběh. Zbavují stresu, napětí a únavy. Masáže také omlazují pokožku. Po masáži budete svěží, budete mít plno energie a v neposlední řadě si užijete skvělý relax.

Druhy masáží

Masáží existuje přes sto druhů. Přestože vycházejí z různých kulturních základů, jednotlivé druhy masáží se vzájemně prolínají. 

  • Klasická zdravotní masáž – odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva, uvolňuje fyzické a psychické napětí a celkově přispívá k regeneraci celého těla. Při masáži dochází ke stimulaci krevního oběhu, tkáně jsou tak prokrvené, lymfatický systém je rozpohybován a látková výměna je urychlena.
  • Reflexní masáž – jedná se o masáž nohou, která je zacílena na reflexní body na chodidle. Reflexní body jsou spojeny s tělními orgány prostřednictvím nervové soustavy. Stimulace těchto bodů vyvolá reflexní odezvu v příslušném orgánu a pomáhá zjistit a léčit mnohé potíže týkající se celého těla. Reflexní masáž zlepšuje funkci srdce, střev a ledvin, pomáhá při dlouhotrvajících zánětech a upravuje nerovnováhu hormonálního systému.
  • Thajská masáž – spočívá v práci s celým tělem, jelikož obsahuje prvky akupresury a jógy. Při masáži se provádí velké množství protahovacích manévrů. Používají se při ní dlaně, lokty, chodidla nebo kolena. Cílem thajské masáže je odblokování linií energie a navození celkové harmonie v těle.