Masáže – Kroměříž

1–10 firem z 104 nalezených Filtry

1Masáže - Rybková Dagmar

Kollárova 528/1, Kroměříž
Otevřeno od 9:00

Rekondiční a relaxační masáže, manuální lymfatické masáže, anticelulitidovou ozónovou masáž včetně zábalu, protimigrénovou masáž, metodu Spinal touch (jedná se o jemnou dotykovou metodu. Možnost zakoupení dárkových poukazů. Možnost masáže u zákazníka doma, přijedu.

2Sola Resort, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(114)
Lázně 550, Bystřice pod…

Kosmetické služby, proměny vizáže, prodlužování řas, trvalé odstranění chloupků a žilek, kosmetika ARTDECO. Zajištění svatebního servisu pro nevěstu, barevná typologie. Provedení medových, indických a klasických masáží.

3Petra Urubová

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Nerudova 330/4, Holešov Bezdlužná

Kosmetika, modeláže nehtů, masáže, permanentní make-up, chloupkové a čepelkové tetování obočí a změny vizáže. Nabídka hubnutí myostimulátorem. Prodej kosmetiky Alcina. Možnost prodlužování řas včetně trvalé a zdobení kamínky či barvením řas.

4Jana Judasová - Kosmetické studio Amálka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Riegrovo náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Kosmetické služby včetně prodlužování řas, wellness ošetření, chemický peeling, lymfatické masáže a depilaci končetin i obličeje.

5MAX TRADING s.r.o. - Tarani1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Kollárova 528/1, Kroměříž Bezdlužná

Kosmetický, masážní a kadeřnický salon, relaxace, lifting, prodlužování vlasů, prevence proti akné, celulitidě a striím, ajurvédské, kosmetické, masážní a kadeřnické kurzy a školicí semináře.

6Hotel Harmonie1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(63)
Poutní 594, Chvalčov

Regenerační centrum a Hotel Harmonie se nachází v překrásné přírodě Hostýnských hor. Naše centrum nabízí široké spektrum jedinečných lázeňských procedur. Najdete zde i řadu harmonizujících regeneračních a wellness procedur. Přijeďte si k nám odpočinout a nechat se nabít pozitivní energií.

7Radim Horenský

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Obvodová 3965/17, Kroměříž Bezdlužná

Kvalitní a kvalifikované masérské služby, podiatrickou ambulanci a další služby k regeneraci a ozdravění těla.

8Ing. Vladimír Duda, DiS

Oskol 311/41, Kroměříž
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Fyzioterapie, tradiční čínské medicíny, sportovní, klasickou, segmentovou, regenerační i čínskou masáž, mobilizaci žeber, taping, léčení neplodnosti, parafínové zábaly, vakuovou terapii a suché uhličité koupele.

9Nevařilová Danka - Kosmetický salon DANE1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Malý val 1541/45, Kroměříž Bezdlužná

V našem kosmetickém salonu Vám nabízíme komplexní kosmetické služby pro dámy a pány. Permamentní make-up obočí, rtů a očních linek přístrojem Bioevolution. Aplikace trvalá na řasy. Pleťové ošetření přístrojem Sorisa (galvanizace pleti, lifting, vysoká frekvence, gymnastika, proudy termo AF,…

10Miriam Palichová

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Riegrovo náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Studio s nabídkou klasických, aromaterapeutických i manuálních lymfatických masáží,baňkování i masáž lávovými kameny.


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Masáže v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Masáže najdete 104 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 94 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 31 firem v regionu Kroměříž.