Masáže – Zlín

1–10 firem z 212 nalezených Filtry

1Ridlová Jitka- SPORTOVNÍ CENTRUM OTROKOVICE

3.8
★★★★★
★★★★★
(208)
J.Jabůrkové 1819, Otrokovice
Otevřeno od 11:00
Ověřená

Naše sportovní centrum nabízí squashové kurty, bowlingové dráhy, alpining, power plate, masáže. Nekuřácká restaurace s dětským koutkem.

2Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradisko 1029, Luhačovice Bezdlužná

Provozujeme sportovní areál. Dále máme kvalitní zázemí v hale pro míčové hry, fotbalové hřiště s umělým povrchem, tenisem a aerobikovým sálem, kuželkami, spinningem a bowlingem včetně regenerace, ubytování a stravování.

3ZLÍNSAT, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(474)
Lázně 493, Kostelec Bezdlužná

Wellness resort nabízí golfové, léčebné a relaxační pobyty. Dále v areálu se nachází lázně, golfový klub, restaurace, pizzerie, venkovní koupaliště, minigolf, kuželky, volejbal, tenisový kurt, půjčovna kol. Vhodné pro rodinné oslavy a firemní akce. Otevřeno nonstop.

4Lázně Kostelec u Zlína, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(510)
Lázně 493, Zlín Bezdlužná

Specialista na lázeňské, wellness a rehabilitační pobyty. Dále v nabídce jsou relaxační procedury, masáž aromatická, lymfatická, reflexní, koupel sirná, uhličitá, rašelinová, zábaly. Mimo jiné léčíme pohybový aparát, revmatismus, kožní onemocnění i celulitidu. Otevřeno nonstop.

5Kosmeticko - regenerační institut, s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Bartošova 4393, Zlín Bezdlužná

Kosmetické služby. Provádíme barvení obočí, řas, chemický peeling, prodlužování řas, speciální masáže obličeje. Dále například Spa sensation, lymfatickou masáž, zábaly. Poskytujeme wellness masáže, masáže lávovými kameny, Lomi masáž. Dále služby kadeřnictví, formování těla, epilaci.

6Butorová Pavla

4.9
★★★★★
★★★★★
(32)
Dlouhá 2699, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Masáže, rekondiční a regenerační služby. Masáže zaměřené na odstranění zatuhlosti.

7STEZA Zlín, spol. s r.o. (lázně Zlín)3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(1064)
Hradská 888, Zlín
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provoz sportovišť, tělovýchovné služby, provoz bazénů 50 a 25 metrů a možnost využití dětského bazénu. K dispozici je sauna, pára a masáže. STEZA Zlín, spol. s r.o. je akreditovanou společností k provádění vzdělávacích rekvalifikačních kurzů a k vydávání Osvědčení o kvalifikaci s celostátní…

8Kovářová Marta - MATRIX STUDIO1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třída Tomáše Bati…, Zlín Bezdlužná

Dámské i pánské kadeřnictví. Provádíme ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí, manikúru, nehtovou modeláž, pedikúru, P-shine, parafínové zábaly, masáž chodidel, zahušťování vlasů, melíry a svatební i večerní účesy.

9Césarová Anna - Studio Anička

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sadová 2526, Zlín Bezdlužná

Kosmetické služby, masáže, pedikúra a japonské, klasické i francouzské manikúry. Provádím parafínové zábaly, zdobení i lakování nehtů, reflexní terapii či masáže lávovými kameny, bioenergetickou, čakrovou, metamorfní a kraniosakrální terapii včetně Reiki masáže.

10JAVORNÍK - CZ, s.r.o.3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(27)
Štítná nad Vláří 414, Štítná nad Vláří Bezdlužná

Hydromasážní vany, biolampy, sauny a infrasauny či humátovou nebo solfatanovou koupel a koupel se solí z Mrtvého moře. Dále provádíme klasické, lymfatické a medové masáže či přístrojovou lymfodrenáž.


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Masáže v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Masáže najdete 212 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 191 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 64 firem v regionu Zlín.