Masáže – Zlín

Masáže patří k nejstarším a nejpřirozenějším léčebným metodám. Při masáži se uvolňují hormony jako endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin, které snižují citlivost na bolest a přispívají k dobré náladě. Přehled masážních salónů v lokalitě Zlín.

1–10 firem z 207 nalezených Filtry

1Lázně Luhačovice, a.s.22 poboček

Léčba onemocnění dýchacích cest, pohybového aparátu, nemoci onkologické a cukrovku. Nově léčíme pohybový aparát formou plně hrazené komplexní lázeňské péče. Léčba dětí již od 1,5 roku. Nabízíme týdenní i víkendové relaxační a wellness pobyty.

2ComplexTherapy s.r.o.

2. května 3070, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fyzioterapie, nestátní zdravotnické zařízení. Dále nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti, dospělé, sportovce a osoby se zdravotním postižením. Unikátní terapie TheraSuit a kosmický obleček. Nabízíme také i relax v podobě masáží, ruční lymfodrenáže a hydromasážní vany.

3Rehacentrum Nika, spol. s r.o.

K Pasekám 731, Zlín Bezdlužná

Kompletní rehabilitační péči, se specializací na neurologická onemocnění a současně psychosomatické poradenství.Naše služby jsou určeny osobám s neurologickým onemocněním, novorozencům a kojencům, dětem s vadným držením těla, dospělým s ortopedickým onemocněním a dalším.

6MEDICAL POINT, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Svat. Čecha 516, Zlín, Prštné
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme rehabilitační cvičení. Dále i reflexní a vazivové masáže.

7MUDr. Jančík, s.r.o. (B - Barum Continental)3 pobočky

Objízdná 1628, Otrokovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby rehabilitačního a fyzioterapeutického pracoviště.

8MUDr. Jančík, s.r.o. (D - Segment 1 J.Svahy)3 pobočky

Okružní 4699, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby rehabilitačního a fyzioterapeutického pracoviště.

10Fyzioterapie Napajedla11 poboček

Nestátní zdravotnické zařízení poskytující klientům profesionální komplexní služby v oblasti rehabilitace a fyzioterapie.


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Masáže v lokalitě Zlín – detailní popis

Masáže mají blahodárné účinky na lidské tělo. Zbavují tělo od bolesti zad, šíje, namožených svalů a celkově i celého těla. Jsou ideální po fyzické námaze, kdy dokáží zregenerovat organismus. Zlepšují krevní a mízní oběh. Zbavují stresu, napětí a únavy. Masáže také omlazují pokožku. Po masáži budete svěží, budete mít plno energie a v neposlední řadě si užijete skvělý relax.

Druhy masáží

Masáží existuje přes sto druhů. Přestože vycházejí z různých kulturních základů, jednotlivé druhy masáží se vzájemně prolínají. 

  • Klasická zdravotní masáž – odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva, uvolňuje fyzické a psychické napětí a celkově přispívá k regeneraci celého těla. Při masáži dochází ke stimulaci krevního oběhu, tkáně jsou tak prokrvené, lymfatický systém je rozpohybován a látková výměna je urychlena.
  • Reflexní masáž – jedná se o masáž nohou, která je zacílena na reflexní body na chodidle. Reflexní body jsou spojeny s tělními orgány prostřednictvím nervové soustavy. Stimulace těchto bodů vyvolá reflexní odezvu v příslušném orgánu a pomáhá zjistit a léčit mnohé potíže týkající se celého těla. Reflexní masáž zlepšuje funkci srdce, střev a ledvin, pomáhá při dlouhotrvajících zánětech a upravuje nerovnováhu hormonálního systému.
  • Thajská masáž – spočívá v práci s celým tělem, jelikož obsahuje prvky akupresury a jógy. Při masáži se provádí velké množství protahovacích manévrů. Používají se při ní dlaně, lokty, chodidla nebo kolena. Cílem thajské masáže je odblokování linií energie a navození celkové harmonie v těle.