Masáže – Břeclav

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1VAŠSTAV, s.r.o. - WELLNESS HOTEL IRIS6 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(527)
Lužní 215, Pavlov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Hotel se nachází uprostřed malebné krajiny na jižní Moravě, ve známé vinařské obci Pavlov. Nabízí ubytování v soukromí a mnoho dalších hotelových služeb. Součástí hotelu je restaurace i slunná terasa. Všude okolo jsou vinice a vinné sklepy. Přilehlé vodní nádrže Nové Mlýny jsou největší vodní…

2Aquarium relax3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(782)
Pavlovská 527/40, Mikulov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše společnost provozuje wellness centrum se stylovou restaurací.

3Čechovka, s.r.o.

Nabídka rehabilitací, masáží a wellness, sálového cvičení a fitness centra.

4Penzion U Hroznu

3.9
★★★★★
★★★★★
(209)
náměstí…, Velké Bílovice Bezdlužná

Nacházíme se v centru města Velké Bílovice. Poskytujeme vhodné podmínky pro ubytování při rodinné dovolené, služebních cestách a cestách za vínem. U nás je bezbariérový přístup.

5OREA HOTELS s.r.o. - Hotel IRIS14 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(550)
Lužní 215, Pavlov Bezdlužná

Provozujeme wellness hotel na Pálavě pro 62 osob včetně restaurace s terasou. Nabízíme wellness víkendy, relaxační pobyty, víkendové pobyty a rodinnou dovolenou. Pořádáme firemní akce, školení, teambuldingy, kongresy, oslavy, společenské akce, večírky i rauty. Pořádáme degustace vín ve vinném…

6TJ Lokomotiva Břeclav

4.3
★★★★★
★★★★★
(250)
Veslařská 1, Břeclav Bezdlužná

Provozujeme centrum pro sport a relaxaci. K dispozici je posilovna, spinning, sportovní hala, lezecká stěna, squash, kuželky a klimatizovaná nekuřácká recepce s možností posezení a občerstvením. Pořádáme cvičení rodičů s dětmi nebo vedeme lekce jógy. Možnost využití masáží.

7Salon U Raka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mikulovská 151, Valtice
Otevřeno od 7:30

Salon nabízí solárium, kosmetické, kadeřnické, pedikérské, masérské, manikérské a poradenské služby. Poradenskou činnost provádíme bez jakýchkoliv nároků. Všechny služby provádíme pod jednou střechou ve velmi příjemném prostředí. Zákazníci jsou obslouženi vždy na přesně objednaný termín. Objednávky…

8Hotel Celnice

4.4
★★★★★
★★★★★
(391)
Celnice-středisko…, Břeclav

Hotel Celnice se nachází v Břeclavi. Nabízíme možnosti ubytování v apartmánech i pokojích. Také je možnost ubytování v pokojích s bezbariérovým přístupem. Dále je v našem hotelu možné pořádat firemní konference, navštívit masáže či sauny. Mezi naše služby patří také zajištění cateringu.

9Vladárová Helena- MÁSÁŽE NELLY

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Jungmannova 2883/3, Břeclav Bezdlužná

Nabízím rehabilitační a kosmetické služby, masáže. U mě máte možnost si vyzkoušet zajímavé přístroje nebo ruční masáže dle vlastního výběru. Nabízím masáže relaxační i zdravotní. Přijďte ke mně do studia a zažijete, jaké to je odejít spokojený.

10MR masáže

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Sady 28. října 683…, Břeclav

Firma nabízí masážní služby.


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Masáže v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Masáže najdete 57 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 51 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Břeclav.