Masáže – Nový Jičín

Masáže patří k nejstarším a nejpřirozenějším léčebným metodám. Při masáži se uvolňují hormony jako endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin, které snižují citlivost na bolest a přispívají k dobré náladě. Přehled masážních salónů v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 77 nalezených Filtry

1Léčebná rehabilitace Nový Jičín s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Suvorovova 195 , Nový Jičín Bezdlužná

Poskytování fyzioterapeutických a rehabilitačních služeb se zaměřením na pohybové ústrojí.

2Léčebná rehabilitace Nový Jičín s.r.o. (pobočka Nový Jičín)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Máchova 30 , Nový Jičín Bezdlužná

Poskytování fyzioterapeutických a rehabilitačních služeb se zaměřením na pohybové ústrojí.

3Zensui Studio - Lorencová Eva

Nabídka masáží, kosmetiky a výživového poradenství.

4Samei gastro s.r.o.- Penzion Na Stovce

Říční 261, Fulnek
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Provoz penzionu a restaurace, rozvoz pizzy.

5Rehacentrum Příbor - Bc. Kateřina Kalincová

4.9
★★★★★
★★★★★
(19)
Místecká 1121, Příbor
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Rehacentrum nabízí rehabilitace, fyzioterapie, léčbu dysfunkce pánevního dna a inkontinence, masáže, metoda Ludmily Mojžíšové, tejpování MTC, manuální a prístrojová lymfodrenáž, reflexní terapii, lávové kameny.

6Hinnerová Iveta- Kosmetický salon Iris

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Štefánikova 826/7 , Nový Jičín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Kosmetický salon poskytuje kosmetické ošetření, léčbu akné, ultrazvuk, laser, fotodepilaci, mezoterapii, radiofrekvenci, výživové poradenství, masáže, lymfodrenáže, kavitaci, pedikúru, manikúru, modeláž nehtů, permanentní makeup a prodlužování řas.

7Správa sportovišť Kopřivnice - krytý bazén1 pobočka

Poskytování masérských služeb a provoz finské sauny a plaveckého bazénu.

8THERÁPON AQUA

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Štefánikova 1301/4 , Kopřivnice
Otevřeno do 19:00

Relaxační centrum nabízí bazén, whirpool, parní, finské i infrasauny, solné jeskyně, rehabilitační posilovny, masáže (klasické, indické, lymfatické, ajurvédské či egyptské).

9Léčebná rehabilitace Studénka - Bc. Hana Burdová

Butovická 365, Studénka
Otevřeno do 16:00

Poskytování služeb v oblasti elektroléčby, fotoléčby, vodoléčby, léčby světlem a teplem, rehabilitací pomocí léčebného tělocviku, měkké techniky i reflexních, lymfatických a klasických masáží a masáží plosky nohou.

10Kopřiva Tomáš, Ing.- Relaxko

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Slezsku 315, Fulnek
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Nabízíme ubytování v krásném rodinném penzionu s možností využití wellness centra.


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Masáže v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Masáže mají blahodárné účinky na lidské tělo. Zbavují tělo od bolesti zad, šíje, namožených svalů a celkově i celého těla. Jsou ideální po fyzické námaze, kdy dokáží zregenerovat organismus. Zlepšují krevní a mízní oběh. Zbavují stresu, napětí a únavy. Masáže také omlazují pokožku. Po masáži budete svěží, budete mít plno energie a v neposlední řadě si užijete skvělý relax.

Druhy masáží

Masáží existuje přes sto druhů. Přestože vycházejí z různých kulturních základů, jednotlivé druhy masáží se vzájemně prolínají. 

  • Klasická zdravotní masáž – odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva, uvolňuje fyzické a psychické napětí a celkově přispívá k regeneraci celého těla. Při masáži dochází ke stimulaci krevního oběhu, tkáně jsou tak prokrvené, lymfatický systém je rozpohybován a látková výměna je urychlena.
  • Reflexní masáž – jedná se o masáž nohou, která je zacílena na reflexní body na chodidle. Reflexní body jsou spojeny s tělními orgány prostřednictvím nervové soustavy. Stimulace těchto bodů vyvolá reflexní odezvu v příslušném orgánu a pomáhá zjistit a léčit mnohé potíže týkající se celého těla. Reflexní masáž zlepšuje funkci srdce, střev a ledvin, pomáhá při dlouhotrvajících zánětech a upravuje nerovnováhu hormonálního systému.
  • Thajská masáž – spočívá v práci s celým tělem, jelikož obsahuje prvky akupresury a jógy. Při masáži se provádí velké množství protahovacích manévrů. Používají se při ní dlaně, lokty, chodidla nebo kolena. Cílem thajské masáže je odblokování linií energie a navození celkové harmonie v těle.