Znalci a znalecké posudky – Znojmo

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1iDOM.zn s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti oceňování věcí movitých, nemovitých a podniků, znalecké a inženýrské činnosti ve stavebnictví i technické dozory stavebníků.

2Ing. MIROSLAV KRAJÍČEK

Zabýváme se oceňováním nemovitostí a zprostředkováním prodeje a nákupu nemovitostí. Zajišťujeme znalecké posudky, vklady do katastru nemovitostí a převody majetku.

3Geodézie Podyjí, s.r.o.

Pražská 1706/37, Znojmo
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Firma Geodézie Podyjí, s. r. o. je firma, která se zabývá pracemi v oblasti nemovitostí - komplexní geodetické práce včetně oceňování nemovitostí. Od svého vzniku firma zpracovává cca 1 000 zakázek ročně. Firma vyhotovila digitální technickou mapu města Znojma a v současné době je pro město Znojmo…

4Geolog - Pedolog - Bc. Pavel Tripal

Zaměřujeme se na poradenskou odbornou činnost. Provádíme pedologické průzkumy avýpočty odvodů za odnětí půdy ze ZPF. Zpracovávame výpočty bilance skrývky ornice a a údaje o zavlažování a protierozních opatřeních.

5FRANTIŠEK VOŘÍŠEK

Provádění znaleckých posudků a odhadů cen nemovitostí.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Znojmo – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Znojmo.