Znalci a znalecké posudky – Blansko

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Jaroslav Šimon

Jaroslav Šimon, se sídlem Brněnská 345, 679 72, Kunštát, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

2KAKÁČ ZDENĚK Ing.

KAKÁČ ZDENĚK Ing., se sídlem Sadová 1323/1, 678 01, Blansko, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1990. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

3AP arch, s.r.o. - (pobočka Blansko)1 pobočka

Nabízíme znalecké posudky v oblasti trezorů, pancéřových skříní, mříží či zámkových systémů.

4Nová Morava, s.r.o. (pobočka Boskovice)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo náměstí…, Boskovice Bezdlužná

Provozujeme realitní činnost a komplexní právní servis a zprostředkování hypoték a znalecké odhady a služby nejen k bydlení.

5Růžička Jan, Ing. - pobočka Blansko1 pobočka

Provádíme a máme nabídku oceňování nemovitostí.

6VRBA, s.r.o. (pobočka Blansko)1 pobočka

Děláme správu a oceňování nemovitostí a také opravy a údržby a rekonstrukce realit a děláme vedení provozní a technické dokumentace.

7Jiří Sedlák

Provozujeme znaleckou a realitní kanceláře a nabízíme prodej a odkup nemovitostí a soudní ocenění věcí movitých a strojů a technologií i také vozidel a veškerého majetku.

8Macek Richard, Ing.

Provádíme statiku pozemních staveb a také statické posudky.

9Ing. Vlastimil Filouš

Děláme a nabízíme oceňování nemovitostí.

10Zouhar Petr, Ing.

Dělám statické posudky a projekty v oboru železobetonových monolitických a montovaných a ocelových i dřevěných konstrukcí a dále nabízím projektové práce.


Znalci a znalecké posudky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Blansko.