Znalci a znalecké posudky – Jeseník

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1ZNALECKÁ KANCELÁŘ BeST s.r.o.

Sadová 882/2, Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ZNALECKÁ KANCELÁŘ BeST s.r.o., je mladou a dynamickou společností zabývající se výhradně problematikou oceňování nemovitostí. Jádro společnosti tvoří zkušený tým odborníků včetně soudních znalců pro obor ekonomika s rozsahem znaleckého oprávnění pro oceňování majetku: ceny a odhady nemovitostí.

2RealHypoInvest s.r.o.

nám. Svobody 877/18 , Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše realitní kancelář působí po celém regionu Jeseník a okolí. Zajišťujeme hypotéky, znalecké posudky, stěhovací a řemeslnické služby.

3ŠVEC MIROSLAV Ing.

Domašov 387, Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ŠVEC MIROSLAV Ing., se sídlem Domašov 387, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

4KLABZUBA JIŘÍ-JIKLA, ZNALECKÁ KANCELÁŘ

Lipovská 1178/42, Jeseník
Otevřeno do 24:00

KLABZUBA JIŘÍ-JIKLA, ZNALECKÁ KANCELÁŘ, se sídlem Lipovská 1178/42, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

5Eleni Zrnečková Vaníčková

nám. Svobody 1052/2 , Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme realitní kancelář. Zprostředkováváme prodej, koupi a pronájem nemovitostí. Zajišťujeme veškerý právní servis, znalecké posudky.

6TRSŤAN IVO

Nabízím služby znalce v oboru ekonomiky. Zaměřuji se na odhady cen nemovitostí.

7STUCHLÍK PETR

Nabízím služby znalce v oboru ekonomiky a stavebnictví. Zaměřuji se na odhady cen nemovitostí, obytné i průmyslové stavby.

8PEŠA STANISLAV

Skupova 1106, Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím znalecké posudky pro stanovení ceny nemovitostí, zpracování prohlášení vlastníka budov, vyhotovení kupních a darovacích smluv.

9SVOBODA ZDENĚK- Znalecké posudky

Nabízím služby znalce v oboru ekonomiky a zemědělství.

10RÖMEROVÁ MARTA

Nabízím služby znalce v oboru ekonomiky. Zaměřuji se na odhady cen movitostí.


Znalci a znalecké posudky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Jeseník – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jeseník.