Znalci a znalecké posudky – Kroměříž

1–10 firem z 48 nalezených Filtry

1DRAŽBY ČR a.s.

Veřejné dobrovolné i nedobrovolné dražby nemovitostí, oceňování nemovitostí, znalecký posudek či odhad nemovitosti pro právnické i fyzické osoby.

2Ing. Josef Salač

Služby znalce v oboru ekonomiky, strojírenství, městské i silniční dopravy. Zaměřuji se na odhady cen a technický stav motorových vozidel, zařízení, systémů, výrobních strojů, manipulační i zemědělské techniky. Zabývám se příčinami dopravních nehod a opravárenstvím.

3ALTEC International, s.r.o.

Boženy Němcové 908/6, Holešov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost ALTEC International s.r.o. byla založena 7. října 1996 za účasti švýcarské firmy ALTEC AG se sídlem v Zurichu a českých partnerů. Předmětem činnosti této mezinárodní společnosti je řešení ekologických problémů a poskytování služeb v oblasti vodního hospodářství a tepelných čerpadel.

4REAiA consulting, s.r.o.2 pobočky

Znalecké a tržní oceňování majetku včetně nemovitého a nehmotného nebo podniků, majetek oceňujeme dle účelu, diskrétnost a odbornost.

5David Vyzula

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí včetně zajištění právního servisu, odhad tržní ceny, řešení exekuce a vypracování znaleckých posudků pro dědictví.

6Ing. Zdeněk Stachoň

Služby znalce v oborech patenty a vynálezy. Zaměřuji se na průmyslové vzory, zlepšovací návrhy, licence a na vyhodnocování společenského prospěchu v oblasti vynálezectví a zlepšovatelství.

7Lenka Drápalová

Služby znalce pro oblasti ekonomiky a textilií se specializací na oceňování oděvů.

8Zdeněk Florián

Znalec pro obory ekonomiky se zaměřením na odhady cen lesní půdy a porostů.

9Ing. Martin Kvapilík

Služby znalce pro obor ekonomiky a kybernetiky. Zaměřuji se na odhady cen softwaru.

10Ladislav Tetera

Služby znalce v oboru ekonomiky, strojírenství, městské a silniční dopravy. Zaměřuji se na technické posudky příčin vzniku dopravních nehod, odhady cen motorových vozidel a autoopravárenstvím.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 48 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 43 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Kroměříž.