Znalci a znalecké posudky – Kroměříž

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

1DRAŽBY ČR a.s.

Veřejné dobrovolné i nedobrovolné dražby nemovitostí, oceňování nemovitostí, znalecký posudek či odhad nemovitosti pro právnické i fyzické osoby.

2Ing. Josef Salač

Služby znalce v oboru ekonomiky, strojírenství, městské i silniční dopravy. Zaměřuji se na odhady cen a technický stav motorových vozidel, zařízení, systémů, výrobních strojů, manipulační i zemědělské techniky. Zabývám se příčinami dopravních nehod a opravárenstvím.

3ALTEC International, s.r.o.

Boženy Němcové 908/6, Holešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost ALTEC International s.r.o. byla založena 7. října 1996 za účasti švýcarské firmy ALTEC AG se sídlem v Zurichu a českých partnerů. Předmětem činnosti této mezinárodní společnosti je řešení ekologických problémů a poskytování služeb v oblasti vodního hospodářství a tepelných čerpadel.

4MUDr. Bc. Jiří Krejčíř

MUDr. Bc. Jiří Krejčíř, se sídlem Nerudova 2835/13, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2011. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj:…

5BEZDĚK VLASTIMIL Ing.

Přerovská 135, Rychlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

BEZDĚK VLASTIMIL Ing., se sídlem Přerovská 135, 768 61, Rychlov, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1990. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

6HŘIBŇÁK PETR MUDr.

Havlíčkova 1265/50, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

HŘIBŇÁK PETR MUDr., se sídlem Havlíčkova 1265/50, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

7REAiA consulting, s.r.o.2 pobočky

Znalecké a tržní oceňování majetku včetně nemovitého a nehmotného nebo podniků, majetek oceňujeme dle účelu, diskrétnost a odbornost.

8David Vyzula

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí včetně zajištění právního servisu, odhad tržní ceny, řešení exekuce a vypracování znaleckých posudků pro dědictví.

9Ing. Zdeněk Stachoň

Služby znalce v oborech patenty a vynálezy. Zaměřuji se na průmyslové vzory, zlepšovací návrhy, licence a na vyhodnocování společenského prospěchu v oblasti vynálezectví a zlepšovatelství.

10Lenka Drápalová

Služby znalce pro oblasti ekonomiky a textilií se specializací na oceňování oděvů.


Znalci a znalecké posudky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 51 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 46 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Kroměříž.