Znalci a znalecké posudky – Ostrava - město

1–10 firem z 93 nalezených Filtry

1AAA, ANTIKVITY ART AUKCE, s.r.o. - (pobočka Ostrava-Moravská Ostrava)2 pobočky

Zabýváme se nákupem a prodejem starožitných, uměleckých a kuriózních předmětů. Pořádáme aukce a poskytujeme poradenství při investicích do starožitných a uměleckých předmětů. Zajišťujeme odborné posudky pro širokou veřejnost i organizace či pořádání prodejních výstav uměleckých děl a starožitností.

2Inspektor nemovitostí Ostrava s.r.o.1 pobočka

Společnost poskytuje služby v oblasti inspekce nemovitostí, reklamace staveb, soudní znalecké posudky, revizní činnost (plyn, elektro, spalinové cesty), kominické práce.

3ADONE - znalecký ústav s.r.o.

Provoz znalecké kanceláře se zaměřením na ekonomiku, strojírenství a dopravu. Nabídka oceňování majetku podniků, motorových vozidel, věcí movitých, nemovitostí, strojírenských technologií a systémů. Zpracovávání znaleckých posudků v oblasti autoopravárenství. Provádění analýz dopravních nehod.

4MERCATOR CONSULTING s.r.o. (pobočka Ostrava-Hrabůvka)1 pobočka

Poskytujeme ekonomické poradenství a služby i odbornou konzultační pomoc při prodeji a nákupu nemovitostí. Zajišťujeme znalecké posudky, oceňování, odborné expertízy i odhady cen. Posudky zajišťujeme i pro daňové účely. Dále oceníme pohledávky i finanční majetek a podniky.

5BRZICA MIROSLAV MEDIOPTA

Firma zaměřená na znaleckou činnost v oblasti přístrojové optiky, jemné mechaniky, mikroskopů a oftalmologie.

6ABC.ENTERPRISE, a.s.

Nádražní 2967/93, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost ABC.ENTERPRISE, a.s. působící již od roku 1995 se zaměřuje na komplexní ekonomické, finanční, daňové poradenství a vedení účetnictví pro střední a větší firmy.

7Filipendula s.r.o. - Korenovky.cz (pobočka Ostrava, Poruba)9 poboček

Kořenové čistírny a čističky, zahradní jezírka, projekty, komponenty a realizace na klíč. Dozor, poradenské služby, hydrogeologické posudky, vyřizování povolení, revitalizace kořenových čističek i projekty čištění důlních a průmyslových vod.

8CABRHA team, s.r.o.3 pobočky

Prodej šperků drahými kameny s možností provedení znaleckých posudků.

9Kancelář pro ochranu práv poškozených s.r.o. (pobočka Ostrava, Moravská Ostrava)1 pobočka

Poskytujeme služby při zastupování poškozených účastníků z dopravních nehod, kterým bylo pojišťovnou kráceno pojistné plnění za opravu z důvodu amortizace. Dále nabízíme kalkulaci škody, odhad ceny vozu či právní poradnu.

10CABRHA team, s.r.o. - CABRHA diamonds-Zlatnictví Hrbáč (pobočka Ostrava-Poruba)3 pobočky

Český výrobce zakázkových módních šperků renomované rodinné značky CABRHA diamonds osázené diamanty, perlami nebo jinými drahými kameny. Poskytujeme znalecké posudky, certifikaci, služby smluvní gemologické laboratoře pro drahé kovy a kameny i bezpečné investice do diamantů a zlata.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 93 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 84 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 28 firem v regionu Ostrava - město.