Znalci a znalecké posudky – Vyškov

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1NOX CONTROL, s.r.o.

Naše firma vyrábí kotle NOX na spalování tříděného hnědého uhlí s pásovým roštem o výkonu 300 – 4000 kW, kotle NOX na spalování dřevní hmoty o výkonu 500 – 2500 kW.

2Ing. Matyáš Luděk - Projekční kancelář

Nabízíme projektové a inženýrské práce v pozemním stavitelství. Znalecká činnost v oborech: ekonomika - oceňování nemovitostí, stavitelství - pozemní stavby. Stavební dozor.

3Ing. Miroslav Hanečka

Ing. Miroslav Hanečka, se sídlem Zvonovice 66, 682 01, Rostěnice-Zvonovice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

4Ing. Tomáš Badal

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Malinovského 662/5, Ivanovice na Hané Bezdlužná

Ing. Tomáš Badal, se sídlem Malinovského 662/5, 683 23, Ivanovice na Hané, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

5FORMÁNEK MARIAN Ing. Ph.D.

FORMÁNEK MARIAN Ing. Ph.D., se sídlem Drnovice 445, 683 04, Drnovice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

8Stanislav Tůma

Nabízím znalecká posouzení a odborný odhad cen strojů a zařízení pro polygrafickou výrobu, pro dokončující zpracování papírů a kartonáž.

9NEUŽILOVÁ ANEŽKA

Poskytuji služby znalce v oblasti ekonomiky a specializuji se na oceňování trvalých porostů a pozemků.


Znalci a znalecké posudky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Vyškov.