Znalci a znalecké posudky – Opava

1–10 firem z 74 nalezených Filtry

1GEOPORT, s.r.o.

Nabídka geodetických prací. K dalším činnostem patří oceňování nemovitostí a znalecká činnost v katastru nemovitostí.

2Steinová Daniela, Ing.- Audit-daně STEINOVÁ s.r.o.

Nabídka služeb certifikovaného auditora a soudního znalce v oblasti účetnictví a oceňování obchodních podílů, podniků a akcií. Auditorka Steinová Daniela, Ing nabízí veškeré služby v oblasti auditu a daní ve městě Opava.

3HALVÁČEK JIŘÍ Ing.

Za Humny 1007/8, Kateřinky-Opava
Dnes už má zavřeno

HALVÁČEK JIŘÍ Ing., se sídlem Za Humny 1007/8, 747 05, Kateřinky-Opava, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1990. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené…

4BoHM TOMÁŠ Ing.

Za Humny 1494/42, Kateřinky-Opava
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

BoHM TOMÁŠ Ing., se sídlem Za Humny 1494/42, 747 05, Kateřinky-Opava, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1998. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

5BRADY PAVLA Ing.

BRADY PAVLA Ing., se sídlem náměstí Osvoboditelů 78/2, 746 01, Město-Opava, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

6M.I.S.S. - CZ, s.r.o.

Hrabyně 28, Hrabyně Bezdlužná

Zprostředkovatelské a poradenské služby při nákupu, údržbě, opravách i prodeji strojů, zařízení a dopravních prostředků. Dále provádíme oceňování a znalecké posudky.

71. Slezská realitní s.r.o.

Masarykova třída 352, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zprostředkování prodeje bytů, rodinných domů a pozemků. Dále i pronájmy bytů, nebytových prostor, výkupy nemovitostí a dražby. Mimo jiné nabízíme znalecké posudky nemovitostí, hypoteční úvěry, rozdělení domu na bytové jednotky, zpracování daňového přiznání, finanční a právní poradenství.

8Papež Pavel, Ing.

Provádím znalecké posudky v oblasti ekonomiky a stavebnictví. Zprostředkování služeb realitní kanceláře.

9QUIS MAREK

Nabízím služby znalce v oboru ekonomiky a stavebnictví. Zaměřuji se na odhady cen nemovitostí, obytné i průmyslové stavby.

10Sollich Pavel, Ing.

Specializujeme se na prodej, pronájem a výkup nemovitostí, správu bytového fondu, insolvenční prodeje nemovitostí a znalecké posudky.


Znalci a znalecké posudky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 74 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 67 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 22 firem v regionu Opava.