Znalci a znalecké posudky – Olomouc

1–10 firem z 72 nalezených Filtry

1HALAXOVÁ & HALAXOVÁ TETRAPAT ( kancelář Olomouc)1 pobočka

Patentová a známková kancelář nabízející služby v ČR i zahraničí v oblastech: patenty, evropské patenty, PCT, užitné a průmyslové vzory, ochranné známky, komunitární ochranné známky, mezinárodní ochranné známky. Zajišťujeme licence, znalecké posudky.

2SQZ, s.r.o. (Olomouc)2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
U místní dráhy 939/5, Olomouc Bezdlužná

Provádíme zkoušky kameniva, zemin a zemních vrstev, betonových konstrukcí a asfaltových směsí. Posuzujeme zdroje stavebních hmot. Také nabízíme služby v oblasti zkušebnictví, měření větrání a hygieny práce, systému managementu jakosti a dalších souvisejících činností v oblasti stavebnictví.

4Ing. MILAN INDRA - odhady nemovitostí

Bořivojova 235/1, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Chcete koupit nebo prodat dům a sháníte odhadce nemovitostí z Olomouce? Obraťte se na Ing. Milana Indru, nabízí odhady a ocenění nemovitostí, znalecké posudky.

5QUALIFORM, a.s. (pobočka Olomouc)6 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Pavelkova 598/11, Olomouc Bezdlužná

Certifikace systémů, služby zkušební laboratoře, provoz znaleckého ústavu, zkušebny stavebních hmot, poradenství a stavební expertízy.

6Bakeš Martin (pobočka Olomouc)3 pobočky

Nabízíme vypracování znaleckých posudků v oborech strojírenství a ekonomiky, stanovení cen či provádění odhadů věcí movitých. Dále provádíme posudky v oblasti detailních rozborů. Mimo jiné spolupracujeme s renomovanými laboratořemi i vědeckými instituty. Jde o stanovení mechanických vlastností…

7Závodský Robert

Nabídka znaleckých posudků, odhadů veškerých nemovitostí a administrativního i tržního oceňování v oboru ekonomika. Dále i zaměření na dědické a úvěrové řízení.

8Banaš Marek

Nabízím služby v oboru ekologie a životního prostředí. Dále provádím autorizované posouzení projektových záměrů, územních plánů, koncepcí a jejich vlivů na životní prostředí. Mimo jiné zpracování odborných posudků pro žádosti o příspěvky a zpracování soudně-znaleckých posudků v oboru ochrana…

9Rozsíval Vladimír (pobočka Olomouc)1 pobočka

Nabízíme zhotovení znaleckých posudků v oboru ekonomika. A to ceny a odhady motorových vozidel, pojízdných stavebních a zemědělských strojů. Dále i stanovíme cenu ojetých vozů. Poskytneme i stanovení majetkové újmy-škody i kalkulaci nákladů na opravu.

10Najdekr Miroslav

Wellnerova 1215/1, Olomouc
Dnes už má zavřeno

Nabídka znalecké a expertní činnosti. A to v oblasti vad i poruch staveb, ekonomiky a oceňování nemovitostí.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 72 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 65 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 22 firem v regionu Olomouc.