Znalci a znalecké posudky – Olomouc

1–10 firem z 79 nalezených Filtry

1HALAXOVÁ & HALAXOVÁ TETRAPAT ( kancelář Olomouc)1 pobočka

Patentová a známková kancelář nabízející služby v ČR i zahraničí v oblastech: patenty, evropské patenty, PCT, užitné a průmyslové vzory, ochranné známky, komunitární ochranné známky, mezinárodní ochranné známky. Zajišťujeme licence, znalecké posudky.

2SQZ, s.r.o. (pobočka Olomouc)2 pobočky

Provádíme zkoušky kameniva, zemin a zemních vrstev, betonových konstrukcí a asfaltových směsí. Posuzujeme zdroje stavebních hmot. Také nabízíme služby v oblasti zkušebnictví, měření větrání a hygieny práce, systému managementu jakosti a dalších souvisejících činností v oblasti stavebnictví.

4Ing. MILAN INDRA - odhady nemovitostí

Bořivojova 235/1, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Chcete koupit nebo prodat dům a sháníte odhadce nemovitostí z Olomouce? Obraťte se na Ing. Milana Indru, nabízí odhady a ocenění nemovitostí, znalecké posudky.

5QUALIFORM, a.s. (pobočka Olomouc)6 poboček

Certifikace systémů, služby zkušební laboratoře, provoz znaleckého ústavu, zkušebny stavebních hmot, poradenství a stavební expertízy.

6KRÁSA BYDLENÍ

Nabízíme kompletní realitní servis, odhad nemovitostí, oddlužení nemovitosti a vypracování daňového přiznání k daní z převodu nemovitostí. Poskytujeme právní a daňové poradenství. Provádíme vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o úschově peněz u nezávislých advokátů.

7CHIRURGICKÁ AMBULANCE - SPECIALISTÉ, s.r.o.

CHIRURGICKÁ AMBULANCE - SPECIALISTÉ, s.r.o., se sídlem Ovesná 349/6, 779 00, Olomouc-Hejčín, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 59274, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je…

8DUDA MILOSLAV prof. MUDr. DrSc.

DUDA MILOSLAV prof. MUDr. DrSc., se sídlem Ovesná 349/6, 779 00, Hejčín-Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

9HRABOVSKÝ MIROSLAV prof. RNDr. DrSc.

Polská 472/36, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

HRABOVSKÝ MIROSLAV prof. RNDr. DrSc., se sídlem Polská 472/36, 779 00, Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

10OULEHLA IGOR Ing.

Stádlo 121, Moravská Huzová…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

OULEHLA IGOR Ing., se sídlem Stádlo 121, 785 01, Moravská Huzová-Štěpánov, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Znalci a znalecké posudky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 79 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 71 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Olomouc.