Znalci a znalecké posudky – Šumperk

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

2HOŠEK PETR - znalci

Nabízíme stanovení ceny a odhady věcí movitých, motorových vozidel, výrobních strojů (hydraulické, tvářecí a jiné), oceňování majetku firem a občanů, převod vlastnictví, vypořádání spoluvlastnictví, nepeněžité vklady, majetková újma, dražby a exekuce a další.

3Ing. Eliška Kobková

Chcete koupit nebo prodat dům a sháníte odhadce nemovitostí ze Zábřeha? Obraťte se na Ing. Elišku Kobkovou, nabízí odhady a ocenění nemovitostí, znalecké posudky.

4ENERGETICKÉ SLUŽBY POKORNÝ

ENERGETICKÉ SLUŽBY - POKORNÝ - ENS - Provádíme revize elektrických zařízení a hromosvodů i revize el. spotřebičů. Poskytujeme služby také v oblasti vyhotovení znaleckých posudků, školení vyhlášky 50/78 Sb. , výpomoc při stanovování vnějších vlivu v souladu s CSN 33 2000 - 1. ed.2.

5HAMPL & NANTL ZNALECKÁ KANCELÁŘ

Hynčina 21, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

HAMPL & NANTL ZNALECKÁ KANCELÁŘ, se sídlem Hynčina 21, 789 01, Zábřeh, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 1993. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

6HAMPL & NANTL ZNALECKÁ KANCELÁŘ - Zábřeh

HAMPL & NANTL ZNALECKÁ KANCELÁŘ, se sídlem Nemilská 2212/30, 789 01, Zábřeh, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Oceňování majetku pro - věci…

7DACHI s.r.o. (pobočka Zábřeh)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(121)
Malá strana 1333/9, Zábřeh Bezdlužná

Společnost poskytuje služby realitní kanceláře, a to včetně vystavování znaleckých posudků.

8DOLEČEK JIŘÍ

Nabízím odhady nemovitostí a ekonomické znalectví.

9BROS VÁCLAV

Nabízím znalectví a odhady cen nemovitostí.

10REITINGER VÁCLAV

Nabízím ekonomické znalectví a vedení účetnictví.


Znalci a znalecké posudky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Šumperk.