Znalci a znalecké posudky – Prostějov

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1Znalecký a oceňovací ústav s.r.o. (pobočka Prostějov)1 pobočka

Přemyslovka 2483, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme znalecké posudky, odhady a ocenění pro nemovitosti, podniky, akcie, fúze, přeměny a transformace, movité věci, know-how, ochranné známky, pohledávky a investice. Dále se i zaobíráme oceňováním nepeněžitých vkladů, tržním oceňování majetku, dědické, insolvenční řízení, ocenění pro exekuce.

2Sigmund Jiří

Nabídka zprostředkování koupě a prodeje. A to nemovitostí, znaleckých posudků, právních a poradenských služeb.

3Váňová & Komárová advokátní kancelář Prostějov

Šlikova 874/20, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Našim klientům zajistíme komplexní právní servis s lidským a maximálně flexibilním přístupem. Naším cílem je poskytovat špičkové a hlavně efektivní právní služby za příznivých cenových podmínek. Snažíme se o dosažení maximální spokojenosti našich klientů, proto spolupracujeme s odborníky z…

4Jurík Peter- soudní znalec

Nabízím služby znalce v oboru ekonomiky- odhady cen motorových vozidel, strojů a zařízení, dále v oboru, městské a silniční dopravy, všeobecného strojírenství. Dále se zaměřuji na odhady cen a technický stav motorových vozidel, strojů a zařízení. Zajišťuji technické posudky o příčinách silničních…

5Bernatková Věra - Finanční poradenství EKOMA

Vrahovická 4443/41B, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Finanční poradenství. Specializujeme se na přípravu úvěrů pro podnikatelské subjekty. Připravíme podklady k žádosti, vše vyřídíme a poradíme. Zajistíme pro vás leasing na nové stroje a zařízení.

6Dadák Leo- znalec, odhadce

Nabízím služby znalce v oblasti dopravy - technické posudky o příčinách silničních nehod, strojírenství - posuzování technického stavu motorových vozidel, ekonomiky, městské a silniční dopravy. Provádím odhady cen a technických stavů motorových vozidel, strojů a zařízení.

7CM reality, s.r.o.

Realitní kancelář zprostředkovává prodej i pronájem nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, chaty, chalupy a komerční prostory. Zajišťujeme v rámci provize smlouvy, odhady, hypotéky, katastrální úřad a inzerci. Dále znalecké posudky, hypotéky, právní poradenství.

8Císař Martin - znalec

Poskytuji služby soudního znalce v oboru ekonomiky, odhady cen nemovitostí, tržní odhady nemovitostí a pozemků.

9Starožitnosti DÉCO PhDr.Miroslav Macík

Nákup a prodej starožitností, šperků, uměleckých a sběratelských předmětů. Znalecké posudky.

10Novosád Rostislav - soudní znalec

Klopotovice 61, Klopotovice
Dnes už má zavřeno

Provádím znalecké posudky v oblasti oceňování movitého majetku pro potřeby soukromých i podnikajících fyzických osob či pro orgány státní moci. Dále nabízíme tvorbu cenových odhadů motorových vozidel, strojů, technologií a zařízení. Zajišťování i kooperace strojírenské výroby.


Znalci a znalecké posudky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 37 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 33 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Prostějov.