Znalci a znalecké posudky – Nový Jičín

1–10 firem z 53 nalezených Filtry

1Auditor Ing. Miroslav Baručák - energetický specialista1 pobočka

nám. Míru 18, Frenštát pod…
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Firma zaměřená na soudní znalecké posudky, energetické průkazy a audity průmyslových podniků, kontroly kotlů a kotelen.

2Pavel Honěk

Znalectví v oblasti ekonomiky a strojírenství se specializací na spotřební elektroniku, výpočetní i kancelářskou techniku, nábytek, vybavení a zařízení domácností. Dále také oceňování a posuzování technického stavu strojů, motorových a zemědělských vozidel.

3Ing. Pavel Matůšů

Znalectví v oboru ekonomika - odhady cen nemovitostí.

4Ing. Petr Vojtíšek

Firma nabízí znalecké odhady nemovitostí a služby v oblasti ekonomiky.

5CABRHA team, s.r.o. - CABRHA diamonds-Zlatnictví Hrbáč (pobočka Nový Jičín)3 pobočky

Český výrobce zakázkových módních šperků renomované rodinné značky CABRHA diamonds osázené diamanty, perlami nebo jinými drahými kameny. Poskytujeme znalecké posudky, certifikaci, služby smluvní gemologické laboratoře pro drahé kovy a kameny i bezpečné investice do diamantů a zlata.

6Ing. Hanzelka Martin, Ph.D.

Zabývám se znalectvím v oblasti ekonomiky a stavebnictví. Oceňuji nemovitosti, obytné i průmyslové stavby.

7DUKRA, s.r.o.

Nabízíme znalecké posudky věcí movitých i nemovitých. Poskytujeme poradenskou a obstaravatelskou činnost pro podnikatelské subjekty, likvidátory podnikatelských subjektů. Zprostředkování obchodu a služeb, provádění veřejných dražeb, oceňování strojů a zařízení, vozidel a techniky. Nabízíme výrobní…

8Borák Josef - Realityhit

Štefánikova 1163/12, Kopřivnice
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Realitní kancelář zprostředkovávající prodeje domů, bytů, pozemků. Nabízíme pronájmy, právní servis, znalecké posudky, převody družstevních bytů a mnoho dalšího.

9Hyl Martin - Reality

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Poskytujeme zprostředkování prodeje a pronájmu domů, bytů, pozemků, rekreačních i komerčních objektů. Zajišťujeme kupní smlouvy, návrhy na vklad do katastru nemovitostí, znalecké posudky, předávací protokol k nemovitosti a poradenství.

10Realitní kancelář Region, s.r.o.

Úzká 2012/13, Nový Jičín
Otevřeno do 17:00

Nabízíme zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Poskytujeme znalecké posudky, tržní ocenění, zprostředkování hypoték i poradenství.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 53 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 48 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Nový Jičín.