Znalci a znalecké posudky – Karviná

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1KADMARSTAV s.r.o.

Společnost se zaměřuje na ceny a odhady nemovitostí, realizace staveb, znalecké posudky pro daň z nabytí nemovitých věcí, pro dědická a insolvenční řízení, posudky pro rozvody a vypořádání majetku se stanovením ceny obvyklé.

2SIŘINEK Vladislav1 pobočka

Nabízím služby znalce v oboru ekonomika. Zaměřuji se na odhady cen motorových vozidel.

3ŠIMŠÁLEK ROSTISLAV Ing.

Prostřední…, Horní Bludovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ŠIMŠÁLEK ROSTISLAV Ing., se sídlem Prostřední Bludovice 607, 739 37, Horní Bludovice, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

4ŠROMEK LIBOR Ing.-KOFI

Ke Studánce 354, Lutyně-Orlová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ŠROMEK LIBOR Ing.-KOFI, se sídlem Ke Studánce 354, 735 14, Lutyně-Orlová, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

5MICHÁLEK ZDENĚK

Zaměřuji se na činnost soudního znalce a odhadce v oboru ekonomika - ceny a odhady nemovitostí.

6Listrum real s.r.o.

Májová 415/20, Těrlicko, Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme komplexní služby spojené s nákupem, prodejem nebo pronájmem nemovitostí. Zajistíme vypracování znaleckých posudků, geometrických plánů a PENB. Řešíme vyplácení exekucí, zástavy a odkupy. Dále zajistíme právní a poradenský servis při převodu nemovitosti, vypracování smluv a financování.

7FERLÍK VLADIMÍR

Nabídka vypracování znaleckých posudků v oboru elektronika, kybernetika a ekonomika.

8Sławiński Stanislav

Specializuji se na výrobu a odborné opravy mistrovských smyčcových hudebních nástrojů. Provádím restaurování starých originálů. Zajišťuji znalecké posudky.

9Nedobová Iveta

Ostravská 425, Petřvald
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na rozbory automobilového benzínu, motorové nafty, elektroizolačních, motorových a průmyslových olejů. Nabízíme filtrace a servisní služby výměn olejových náplní, plastické mazivo molekulární pro extrémně namáhané čepy a homokinetické klouby.

10ROJČÍK MILAN

Nabízím služby znalce v oboru ekonomiky. Zaměřuji se na odhady cen motorových vozidel.


Znalci a znalecké posudky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Karviná – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 61 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 55 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Karviná.