Znalci a znalecké posudky – Zlín

1–10 firem z 78 nalezených Filtry

1AZL Otrokovice s.r.o.

tř. Tomáše Bati 1724, Otrokovice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Laboratorní zkoušení fyzikálních, chemických a hygienických vlastností. A to kožedělných a textilních materiálů i výrobků. Dále zajišťujeme kontrolu kvality, protokoly o zkouškách, znalecké posudky, poradenství a vývoj. Provádíme zkoušky dětské obuvi a oblečení.

2Ryšavý Petr- Zbraně a střelivo

Hluboká 787, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a výkup zbraní a příslušenství. Poskytování znaleckých posudků. Opravy. Znehodnocování zbraní. Ničení zbraní. Nové broušení keramických nožů, řetězů na motorové pily, mlýnky na maso, nože, nůžky, sekery, hospodářské nářadí atd. Otevíráme auta, byty, trezory. Dále se zabýváme výrobou klíčů a…

3PEKOSPOL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Vyhlídce 1603, Zlín Bezdlužná

Hydroizolace a rekonstrukce plochých střech, teras, balkonů, bazénů, jezírek, izolace spodních staveb. Realizujeme rekonstrukce i novostavby domů. Poskytujeme stavební dozor, projektování staveb, znalecké posudky a odhady nemovitostí.

4Znalecký a oceňovací ústav, s.r.o.1 pobočka

Znalecké posudky, odhady a ocenění pro nemovitosti, podniky, akcie, fúze, přeměny a transformace, movité věci, know-how, ochranné známky, pohledávky a investice. Dále se zabýváme oceňováním nepeněžitých vkladů, tržním oceňování majetku, dědické, insolvenční řízení, ocenění pro exekuce. Zajišťuje…

5KB projekt, s.r.o.

Projekční, inženýrská a zprostředkovatelská činnost občanských, bytových a průmyslových staveb. Zpracováváme investiční záměry, projekty, dokumentaci pro územní řízení, stavebně–technické průzkumy a statické posudky staveb. Vykonáváme autorský dozor.

6Ing. Zdeněk Kučera - Patin

Registrace ochranných známek v České republice i v zahraničí. Poskytujeme služby soudního znalce v oblastech oceňování duševního vlastnictví. Vyhotovujeme znalecké posudky, patentové, známkové a literární rešerše. Zajišťujeme zastupování klientů před patentovými úřady.

7ATELIÉR 91, spol. s r.o.

Architektonické a realizační kanceláře, projekční i inženýrské činnosti, stavebních prací a návrhů interiérů. Vyřízení územního rozhodnutí o umístění stavby. Organizace kolaudačního řízení. Zajištění správy a údržby nemovitosti ověřenými firmami.

8Klinkovský Pavel, Ing.

Jsem certifikovaným odhadcem nemovitostí. Dále nabízím zpracování tržního odhadu pro Vaši nemovitost.

9DERC, spol. s r.o.

Realitní kanceláře, zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí. Poskytování právních služeb a nabídka znaleckých posudků. Prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, komerčních prostor, rekreačních objektů a zahrad. Nabízíme také vyřízení stavebních povolení a kolaudací.

10Emilie Matulová - znalecké posudky1 pobočka

Znalecké posudky a odhady tržních i úředních cen nemovitostí se zaměřením na stavby, byty, pozemky či porosty.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Znalci a znalecké posudky v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalci a znalecké posudky najdete 78 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 70 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Zlín.