Žaluzie, rolety – Znojmo

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Makeš Tomáš1 pobočka

Zabýváme se převážně prodejem, montáží a servisem plastových a hliníkových oken, dveří, zimních zahrad, střešních oken i garážových vrat včetně všech doplňků jako jsou interiérové a eteriérové žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, parapety a jiné.

2Ing. František Dohnal - VSO Znojmo

Zabýváme se dodávkami a montážemi plastových, dřevěných a střešních oken, vchodových i vnitřních dveří, zárubní a veškerého příslušenství. Okna plastová, dřevěná, střešní, plasthliníková, dřevohliníková, montáž oken, dveří, výplně stavebních otvorů Znojemsko.

3LH-Okna s. r. o.

Vyrábíme plastová okna a dveře, zimní zahrady, které jsou z německého profilu Veka, dle výběru s dvojsklem nebo s trojsklem podle vašich požadavků.

4Generia s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Havlíčkova 3512/5, Znojmo
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej a montáž plastových, plastohliníkových, dřevěných a dřevohliníkových oken a dveří Internorm.

5Baják Jiří

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Fejfalíkova 1880/16, Znojmo Bezdlužná

Jsme firma zabývající se v regionu jižní Moravy prodejem, montáží a servisem kopletního sortimentu rolet, žaluzií, markýz, garážových vrat, shrnovacích dveří a sítí proti hmyzu. Regionální zastoupení firmy Kružík - kvalitní průmyslová a garážová vrata.

6Jelínek Antonín- ŽALUZIE

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bítovská 319, Vranov nad Dyjí Bezdlužná

Prodej, servis a montáž stínící techniky, rolovacích systémů a garážových vrat.

7Vidoň Tomáš

Prodáváme a montujeme plastová okna, dveře, garážová vrata, předokenní rolety, žaluzie.

8SVĚT OKEN s.r.o. (pobočka Znojmo)36 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 27, Znojmo
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma.

9LEVI OKNA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hluboké Mašůvky 95, Hluboké Mašůvky
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

LEVI OKNA s.r.o., se sídlem Hluboké Mašůvky 95, 671 52, Hluboké Mašůvky, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 82910, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem…

10STEMAK s.r.o.

Pražská 1539/7, Znojmo
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

STEMAK s.r.o., se sídlem Pražská 1539/7, 669 01, Znojmo, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 20635, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Provádění staveb, jejich změn a…


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Žaluzie, rolety v lokalitě Znojmo – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Znojmo.