Žaluzie, rolety – Uherské Hradiště

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1SVĚT OKEN s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště )38 poboček

3.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Zelené náměstí 1290…, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma.

2ČERNÍK s.r.o.

Specializujeme se na garážová vrata Kružík. Nabízíme zaměření, dodávku a montáž garážových a průmyslových vrat: sekčních, rolovacích a výklopných, brán: samonosných a křídlových. Montujeme stínící techniku Climax - žaluzie venkovní a vnitřní, rolety, markýzy, sítě a posuvné stěny.

3Mrázek Pavel - M+K Okna1 pobočka

Neradice 375, Uherský Brod
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naše firma je obchodní zastoupce firmy SLOVAKTUAL, předního výrobce plastových oken na Slovensku. Nabízíme plastová okna a hliníkové dveře včetně parapetů, žaluzií a sítí proti hmyzu. Provádíme kompletní realizace od zaměření, až po zednické zapravení.

4STUDIO DEKOR s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Mariánské náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Jsme maloobchodní prodejci bytového textilu se širokou nabídkou kvalitního, značkového zboží z tuzemska i dovozu. Našim zákazníkům nabízíme možnost zaměření na místě, návrh a realizaci zastínění všech typů oken, tzn. zaměření všech rozměrů, konzultaci při výběru materiálů, zpracování cenové nabídky…

5Sýkora Vlastimil - podlahy Sýkora2 pobočky

Šromova 146, Uherské Hradiště
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme všechny typy podlahových krytin i s pokládkou. Plovoucí podlahy laminátové i dřevěné, pevně lepené podlahy, linoleum, PVC a korek značkových výrobců Parador, Kronotex, QuickStep, Forbo nebo Fatra. PVC podlahy Novilon s funkcí Aquagrip a Novicelan. Pokládka krytin. Dodáváme plastová okna,…

6Pavel a Tomáš Moštěk, s.r.o.

Výroba a montáž hliníkových oken a dveří. Montujeme parapety okenní. Zajistíme případné zapravení po montáži oken. Působíme v regionu Uherské Hradiště a Zlínském kraji.

7LH Plus garážová vrata a stínící technika

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mojmírova 476, Uhererské Hradiště Bezdlužná

Naše firma je na trhu od roku 1997 a zabýváme se především výrobou, prodejem a také montáží garážových vrat a stínící techniky jako jsou rolety, žaluzie, látkové rolety, předokenní rolety, markýzy a sítě proti hmyzu.

8Marek Petráš - MAPEKO

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Předbranská 415, Uherský Brod Bezdlužná

Naše firma se zabívá dodávkou a montáží plastových a hliníkových oken již 20 let. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní česká okna a snažíme se, aby cena byla vždy příznivá a zákazník spokejený.

9Window Holding a.s. - Okna Vekra (pobočka Uherské Hradiště)81 poboček

Plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře značky VEKRA na míru. Zaměřujeme se také na prosklené fasády a zimní zahrady. K oknům nabízíme parapety, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. Zpracováváme cenové nabídky, poskytujeme konzultace a zaměření oken.

10L&H Partners plus s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mojmírova 476, Uherské Hradiště

Naším oborem je výroba, montáž a servis pro žaluzie, rolety, markýzy, garážové vrata, dřevěná a plastová okna i dveře. Nabízíme vrata a brány, látkové rolety. Prodáváme sítě proti hmyzu, markýzy a eurookna. Dále prodáváme garážová vrata, vjezdové brány, fasádní plastové obklady, vertikální žaluzie…


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Žaluzie, rolety v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Uherské Hradiště.