Žaluzie, rolety – Uherské Hradiště

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1SVĚT OKEN s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště )36 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zelené náměstí 1290…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma.

2ČERNÍK s.r.o.

Specializujeme se na garážová vrata Kružík. Nabízíme zaměření, dodávku a montáž garážových a průmyslových vrat: sekčních, rolovacích a výklopných, brán: samonosných a křídlových. Montujeme stínící techniku Climax - žaluzie venkovní a vnitřní, rolety, markýzy, sítě a posuvné stěny.

3Dvořák Petr - okna, dveře

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Záhorovice 350, Záhorovice Bezdlužná

Naším oborem je výroba a montáž dřevěných EURO oken či kastlových oken, vchodových dveří EURO, interiérových dveří a garážových vrat.

4Mrázek Pavel - M+K Okna1 pobočka

Neradice 375, Uherský Brod
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Naše firma je obchodní zastoupce firmy SLOVAKTUAL, předního výrobce plastových oken na Slovensku. Nabízíme plastová okna a hliníkové dveře včetně parapetů, žaluzií a sítí proti hmyzu. Provádíme kompletní realizace od zaměření, až po zednické zapravení.

5STUDIO DEKOR s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Mariánské náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme maloobchodní prodejci bytového textilu se širokou nabídkou kvalitního, značkového zboží z tuzemska i dovozu. Našim zákazníkům nabízíme možnost zaměření na místě, návrh a realizaci zastínění všech typů oken, tzn. zaměření všech rozměrů, konzultaci při výběru materiálů, zpracování cenové nabídky…

6Sýkora Vlastimil - podlahy Sýkora2 pobočky

Šromova 146, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme všechny typy podlahových krytin i s pokládkou. Plovoucí podlahy laminátové i dřevěné, pevně lepené podlahy, linoleum, PVC a korek značkových výrobců Parador, Kronotex, QuickStep, Forbo nebo Fatra. PVC podlahy Novilon s funkcí Aquagrip a Novicelan. Pokládka krytin. Dodáváme plastová okna,…

7Pavel a Tomáš Moštěk, s.r.o.

Výroba a montáž hliníkových oken a dveří. Montujeme parapety okenní. Zajistíme případné zapravení po montáži oken. Působíme v regionu Uherské Hradiště a Zlínském kraji.

8LH Plus garážová vrata a stínící technika

Naše firma je na trhu od roku 1997 a zabýváme se především výrobou, prodejem a také montáží garážových vrat a stínící techniky jako jsou rolety, žaluzie, látkové rolety, předokenní rolety, markýzy a sítě proti hmyzu.

9Marek Petráš - MAPEKO

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Předbranská 415, Uherský Brod Bezdlužná

Naše firma se zabívá dodávkou a montáží plastových a hliníkových oken již 20 let. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní česká okna a snažíme se, aby cena byla vždy příznivá a zákazník spokejený.

10ŽALUZKÁŘ.CZ - Lukáš Hél

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Topolná 426, Topolná Bezdlužná

ŽALUZKÁŘ.CZ - Lukáš Hél, se sídlem Topolná 426, 687 11, Topolná, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Žaluzie, rolety v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Uherské Hradiště.