Žaluzie, rolety – Vyškov

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1STORO s.r.o.

Nádražní 864/1, Rousínov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Naším výrobním a prodejním sortimentem jsou okna a dveře v jakékoliv podobě a pro jakékoliv využití. Nabízíme i doplňkový sortiment typu sítí proti hmyzu či parapety. Okna vyrábíme na zakázku, jsme schopni dodat jakýkoliv rozměr a tvar. Stará okna demontujeme, nová nasadíme včetně drobných…

2FenStar s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(57)
Fenstarová 1, Hodějice Bezdlužná

Nabízíme plastová a hliníková okna, vchodové, balkonové a posuvné dveře, rolety i příslušenství.

3Ing. Zdeněk Bartoš - MOSS - dovoz oceli1 pobočka

Slavkovská 80, Bučovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme importérem legované ušlechtilé oceli, hliníkových výrobků a pozinkovaných plechů z Ukrajiny a Ruska. Zboží na míru dodáváme dle výkresové dokumentace každého zákazníka.

4Top Styl Interier s.r.o.1 pobočka

Naše dekoratérská společnost vznikla v roce 1997 a zabývá se vybavováním interiérů hotelů, historických objektů, kancelářských prostor a rodinných domů textiliemi a doplňky úzce souvisejících s touto profesí.

5KTV servis, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dodávkami dřevěných eurooken, plastových oken, balkonovýc a vchodových dveří. Na veškerý sortiment zpracujeme pro zákazníka cenovou kalkulaci zdarma. Společně s investorem hledáme optimální řešení pro potřeby jeho stavby, nebo rekonstrukce.

6MA - CONSTRUCT s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Nádražní 245, Brankovice Bezdlužná

Společnost MA-CONSTRUCT s.r.o. působí na českém trhu od roku 2004. Stěžejní činností je vlastní výroba a montáž plastových oken z profilových systémů REHAU, vnitřních i vchodových dveří, zimních zahrad. Součástí je také dodávka doplňkového sortimentu a služeb - demontáž a zednické zapravení,…

7MA - CONSTRUCT s.r.o. (pobočka Brankovice)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Příční 166, Brankovice Bezdlužná

Provádíme výrobu a prodej plastových oken a dveří a žaluzií a parapetních desek a dále provádíme zajišťování kompletní realizace v oblasti montáže oken.

8Tůma Jiří - prodej žaluzií a doplňků

Provozujeme prodej a montáže žaluzií a rolet a také i sítí proti hmyzu.

9Sys Miroslav - Prodej a montáž žaluzií, oken a dveří1 pobočka

Prodáváme a montujeme žaluzie i stínící techniku, okna a dveře. Mezi naši nabídku patří tedy také markýzy, vertikální žaluzie, horizontální žaluzie rolety a další prvky stínící techniky.

10Frelich Jaroslav - Okna Slavkov

Společnost nabízí služby v oblasti prodeje a montáží plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří. Nabízíme i výměnu okenních výplní.


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Žaluzie, rolety v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Vyškov.