Žaluzie, rolety – Frýdek - Místek

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1Top podlahy - Baďura Evžen

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Pod Kabáticí 27, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá pokládkou podlah, marmolea a prodejem podlahových krytin a žalužií. K dalším činnostem patří malířské práce.

2SLD Trading Třinec s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní Líštná 14 , Třinec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem žaluzií a rolet. Nabízíme také garážová vrata, brány a okna.

3Fabrego Global s.r.o.1 pobočka

Dobrá 538, Dobrá
Dnes už má zavřeno

Plechové montované garáže, zateplené s omítkou, pro jedno i více stání a montované plechové sklady. Plastová okna, dveře, i vchodové, obklady, biokrby, žaluzie, parapety, sítě, LED osvětlení, kliky a garnýže. Zateplování.

4Archa Plus

Baška 525, Baška Bezdlužná

Firma zaměřená na pokládky podlahových krytin - plovoucích podlah, linolea a koberců. K dalším činnostem patří montáže sádrokartonových konstrukcí, horizontálních a vertikálních žaluzií.

5EuroKan parapetní systémy s.r.o. (pobočka Paskov)1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Oprechtice 7 , Paskov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a montujeme okenní parapety, žaluzie, stínící techniku.

6SVĚT OKEN s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek)36 poboček

3.2
★★★★★
★★★★★
(10)
8. pěšího pluku…, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma.

7OKNA DANĚK

Provádíme montáž a demontáž plastových oken Rehau a Aluplast, dřevěných eurooken a hliníkových oken belgického systému Aliplast.

8ARTDESIGN-CHALOUPKA

Kunčičky u Bašky 118, Baška
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

ARTDESIGN-CHALOUPKA, se sídlem Kunčičky u Bašky 118, 739 01, Baška, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

9Renesun

Ostravská 278, Sviadnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Renesun, se sídlem Ostravská 278, 739 25, Sviadnov, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 73049, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem…

10Vrata Schwarz

Firma nabízí garážová sekční a rolovací vrata, ploty, brány, rolety s viditelným boxem i pro zaomítání. K dalším činnostem patří pokládání plovoucích podlah a zámkových dlažeb.


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Žaluzie, rolety v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 40 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 36 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Frýdek - Místek.