Žaluzie, rolety – Bruntál

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Pantera group s.r.o.

Úvalno 112 , Úvalno Bezdlužná

Nabízíme kompletní servis oken a dveří. Zabýváme se opravami závad na oknech a dveřích všech typů.

2SVĚT OKEN s.r.o. (pobočka Bruntál)36 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mlýnská 315/3, Bruntál
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma.

3MAPASTYLE

MAPASTYLE, se sídlem Leskovská 515, 793 12, Horní Benešov, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

4JADAK

nám. J. Žižky 26/13, Bruntál
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

JADAK, se sídlem nám. J. Žižky 26/13, 792 01, Bruntál, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

5Štefl Martin - MONTAP

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Stará Ježnická 1646…, Krnov, Pod… Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, dodávkami a montážemi žaluzií, rolet, markýz, sítí proti hmyzu, těsnění do oken a dveří, shrnovacích lamelových dveří.

6Import Tomeček s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Žižkova 260/21, Rýmařov Bezdlužná

Prodej dřevěných a plastových střešních oken TOSO. Poskytujeme desetiletou záruku. Nabízíme doplňky střešních oken jako rolety, elektrické ovládání oken a markýzy.

7Taylor stavební s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastových, hliníkových, dřevěných oken, dveří a eurooken. Nabízíme garážová vrata, zimní zahrady a prosklené fasády. Dále u nás naleznete rolety, žaluzie, parapety, markýzy.


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Žaluzie, rolety v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Bruntál.