Žaluzie, rolety – Šumperk

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1JIŘÍ BLAHA s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lautnerova 3171/4 , Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme stavební a obchodní firma specializující se na výplně stavebních otvorů – okna, dveře, vrata, zimní zahrady a drobné stavební a zednické práce. V současné době zaměstnává firma cca 10 pracovníků, kteří jsou součástí našeho týmu již dlouhou řadu let. Našim cílem jsou maximálně spokojení…

2SVĚT OKEN s.r.o. (pobočka Šumperk)38 poboček

3.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Slovanská 7 , Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma.

3DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Nemocniční 734/13 , Šumperk
Dnes už má zavřeno

Vyrábíme poštovní schránky, plastová a hliníková okna a dveře. Jsme přední český dodavatel oken, dveřních systémů a poštovních schránek s dlouholetou tradicí. Mimo tento základní výrobní program nabízíme reklamní, prezentační a prodejní regálové systémy, lakování v lakovně se systémem.…

4Sadil Radek - Parapety

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Žerotínova 400/87, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Radek Sadil působí na českém trhu od dubna 2000. Vznikla na základě vysoké poptávky všech typů parapetů na našem trhu. Do našeho sortimentu patří především parapety řezané na míru vnitřní a vnější, překrytky, dveřní výplně, okenní sušáky na prádlo, sítě proti hmyzu a žaluzie. Dodáváme…

5Malý Vladislav- ŽARS

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Ke Splavu 382, Vikýřovice Bezdlužná

Dodáváme a montujeme vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, látkové žaluzie, sítě proti hmyzu, předokenní rolety, látkové rolety, markýzy. Zajišťujeme servis a opravy.

6Doubravová Anna

Nabízím montování vrat, branek, žaluzií a dalšího sortimentu.

7Vyletěl Oldřich

Bří. Čapků 852, Šumperk
Dnes už má zavřeno

Nabízíme dodání a montování eurooken, plastových oken a doplňkových výrobku - žaluzií, parapetů, aj.

8Vařeka Petr - stavební práce

Nabízím stavební práce a prodej i montáž žaluzií.

9SULKO s. r. o. (pobočka Zábřeh)26 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Československé…, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej plastových oken, dveří a výkladů. Nabízíme veškeré příslušenství: žaluzie, parapety, rolety a sítě proti hmyzu. Obchodní zastoupení naleznete po celé ČR. Pěti-komorové systémy firmy REHAU. V nabídce máme unikátní systém pro panelové domy.

10DOČKAL+KRISTLIK

Nabízíme zákazníkům kvalitní služby s 15 letou zkušeností v oboru plastových a hliníkových oken, dveří, garážových vrat, hliníkových fasád a navazujicího sortimentu. Zaměření a cenová nabídka zdarma. Nabízíme příznívé ceny, krátké dodaci lhůty a zaruku 24 měsíců.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Žaluzie, rolety v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Šumperk.