Žaluzie, rolety – Přerov

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1BATIMA API CZECH, k.s. (pobočka Přerov)7 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Za školou 204/25, Přerov Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, montáží a servisem venkovních rolet a roletových schránek. Nabízíme pojezdové brány i rolovací mříže.

2STOJAN interier, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Čechy 47, Domaželice u Přerova
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou stínící a garážové techniky. Nabízíme venkovní žaluzie, předokenní rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, garážová vrata. Dále provádíme zasklívání lodžií, zasklívání balkónů, vyrábíme a montujeme hliníková zábradlí, zimní zahrady, dělící stěny.

3Ferropolymer, spol. s r.o.1 pobočka

Vyrábíme plastová okna, dveře, prosklené stěny a fasády z profilového systému INOUTIC. Široká nabídka doplňků- žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety vnitřní a vnější, rolety, garážová vrata a střešní okna ROTO.

4Ing. Milan Kratochvíl2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
9. května 155/25, Horní Moštěnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme zasklívání balkonů a lodžií včetně montáží zimních zahrad, zastřešení bazénů či realizace konstrukcí a přístřešků. Prodáváme sekční garážová vrata i hliníkové a ocelové brány, sušáky na prádlo, žaluzie a rolety.

5Jakubec Miroslav - Renovace dveří a zárubní Jakubec

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Žerotínovo nám. 166…, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme renovace dveří a dveřních zárubní, kterými se zabýváme již 20 let. Vyrábíme také posuvné dveře a dodáme doplňkový ortiment jako jsou žaluzie, rolety a další.

6Kubáčová Helena - HK čalounictví

Partutovice 23, Partutovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vyrábíme čalouněný nábytek, šijeme záclony a závěsy zaměřujeme se především na kvalitu a detail. Textilní design a aranžování interiéru. Návrhy a realizací bytových, hotelových a veřejných prostor.

7KOTÍK JAROSLAV vrata, brány

Jsme tradiční česká řemeslná firma se specializací na garážová vrata, plotové brány, stínící techniku, markýzy, balkonové clony apod. Provádíme výrobu na zakázku i montáž a instalaci produktů špičkových dodavatelů (HORMANN, Came, Dieda a další).

8Petr Bouchal- stínící technika

Zabýváme se prodejem a montáží žaluzií, rolet a garážových vrat.

9Okna Vekra (pobočka Přerov)13 poboček

Dr. Skaláka 1452/9, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se na plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře značky VEKRA na míru. Zaměřujeme se také na prosklené fasády a zimní zahrady. K oknům nabízíme parapety, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. Zpracováváme cenové nabídky, poskytujeme konzultace a zaměření oken.

10FIN-STAL - okna a dveře (pobočka Hranice)3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Svatoplukova 80, Hranice Bezdlužná

Nabízíme plastová okna, dveře z kvalitních německých profilových systémů REHAU, BRUGMANN. Dále nabízíme parapety, rolety, žaluzie a garážová vrata.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Žaluzie, rolety v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Přerov.