Žaluzie, rolety – Přerov

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1BATIMA API CZECH, k.s. (pobočka Přerov)7 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(24)
Za školou 204/25, Přerov Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, montáží a servisem venkovních rolet a roletových schránek. Nabízíme pojezdové brány i rolovací mříže.

2STOJAN interier, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Čechy 47, Domaželice u Přerova
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou stínící a garážové techniky. Nabízíme venkovní žaluzie, předokenní rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, garážová vrata. Dále provádíme zasklívání lodžií, zasklívání balkónů, vyrábíme a montujeme hliníková zábradlí, zimní zahrady, dělící stěny.

3Ferropolymer, spol. s r.o.1 pobočka

Vyrábíme plastová okna, dveře, prosklené stěny a fasády z profilového systému INOUTIC. Široká nabídka doplňků- žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety vnitřní a vnější, rolety, garážová vrata a střešní okna ROTO.

4Ing. Milan Kratochvíl2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 155/25, Horní Moštěnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme zasklívání balkonů a lodžií včetně montáží zimních zahrad, zastřešení bazénů či realizace konstrukcí a přístřešků. Prodáváme sekční garážová vrata i hliníkové a ocelové brány, sušáky na prádlo, žaluzie a rolety.

5Jakubec Miroslav - Renovace dveří a zárubní Jakubec

3.5
★★★★★
★★★★★
(5)
Žerotínovo nám. 166…, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme renovace dveří a dveřních zárubní, kterými se zabýváme již 20 let. Vyrábíme také posuvné dveře a dodáme doplňkový ortiment jako jsou žaluzie, rolety a další.

6Kubáčová Helena - HK čalounictví

Partutovice 23, Partutovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vyrábíme čalouněný nábytek, šijeme záclony a závěsy zaměřujeme se především na kvalitu a detail. Textilní design a aranžování interiéru. Návrhy a realizací bytových, hotelových a veřejných prostor.

7KOTÍK JAROSLAV vrata, brány

Jsme tradiční česká řemeslná firma se specializací na garážová vrata, plotové brány, stínící techniku, markýzy, balkonové clony apod. Provádíme výrobu na zakázku i montáž a instalaci produktů špičkových dodavatelů (HORMANN, Came, Dieda a další).

8Petr Bouchal- stínící technika

Zabýváme se prodejem a montáží žaluzií, rolet a garážových vrat.

9DPS žaluzie

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 889, Hranice I-Město
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

DPS žaluzie, se sídlem Komenského 889, 753 01, Hranice I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 58940, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

10ALUSO

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Tenisu 3250/16, Přerov I-Město Bezdlužná

ALUSO, se sídlem U Tenisu 3250/16, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Žaluzie, rolety v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 27 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 24 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Přerov.