Žaluzie, rolety – Opava

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1ISOTRA a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(218)
Bílovecká 2411, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí interiérové a exteriérové žaluzie, látkové rolety a žaluzie, solární žaluzie, plissé, japonské stěny, předokenní venkovní rolety, screenové rolety, sítě proti hmyzu.

2Čech Petr- Žaluzie

Firma se zaměřuje na montáž a údržbu stínicí techniky - žaluzie, markýzy, rolety. K dalším činnostem patří úklidové služby a služby hodinového manžela.

3OKNA TRIOGAS, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Mírové náměstí 21/20, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej oken, dveří, žakluzíí, rolet, parapetů a sítí proti hmyzu.

4SVĚT OKEN s.r.o. (pobočka Opava)38 poboček

3.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Těšínská 42, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma.

5Kostiha Radim, Ing.- 1okno.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopa Holého 325…, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej výplní veškerých stavebních otvorů. Dodáváme okna, dveře, vrata, žaluzie, sítě proti hmyzu, garážová vrata, interiérové dveře.

6vašežaluzie.cz s.r.o.

Pode Zdí 609/8, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem stínící techniky. Nechte si od nás nainstalovat interiérové žaluzie a snadno upravujte světelné podmínky ve své domácnosti. Dále nabízíme venkovní rolety a ochranné sítě proti hmyzu. Dodáme sekční, rolovací či výklopná garážová vrata.

7KUBNY s.r.o.

Zabýváme se prodejem stínící techniky, garážových vrat a brán. Nabízíme horizontální, vertikální a venkovní žaluzie, vnitřní a venkovní rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, rolovací mříže, závory, protiprůvanové slony. V nabídce máme také plastová a dřevěná EURO okna a dveře. Provádíme servis…

8Bohemiaflex Rolltech, s.r.o.

Havlíčkova 206, Branka u Opavy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba rolet a garážových vrat. Nabídka zámečnických prací. Výroba ovládacích systémů.

9DLUHOŠ s.r.o.

Hradecká 2714, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na dodávky a montáže vrat, brán, rolet, markýz, závor, parkovacích systémů, hliníkových oken a dveří.

10MONTEGO.CZ s.r.o.

Pekařská 1639, Opava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

On-line prodej a montáž garážových a průmyslových vrat a pohonných a přístupových systémů. Dodáváme garážová vrata, posuvné brány, vrata, závory, ploty, pohony bran a vrat, přístupové systémy, markýzy, rolety, vjezdové brány.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Žaluzie, rolety v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Opava.