Žaluzie, rolety – Opava

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1ISOTRA a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(310)
Bílovecká 2411, Opava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost nabízí interiérové a exteriérové žaluzie, látkové rolety a žaluzie, solární žaluzie, plissé, japonské stěny, předokenní venkovní rolety, screenové rolety, sítě proti hmyzu.

2Čech Petr- Žaluzie

Firma se zaměřuje na montáž a údržbu stínicí techniky - žaluzie, markýzy, rolety. K dalším činnostem patří úklidové služby a služby hodinového manžela.

3OKNA TRIOGAS, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Mírové náměstí 21/20, Hlučín Bezdlužná

Výroba a prodej oken, dveří, žakluzíí, rolet, parapetů a sítí proti hmyzu.

4SVĚT OKEN s.r.o. (pobočka Opava)36 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Těšínská 42, Opava
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma.

5Kostiha Radim, Ing.- 1okno.cz

3.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Prokopa Holého 325…, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej výplní veškerých stavebních otvorů. Dodáváme okna, dveře, vrata, žaluzie, sítě proti hmyzu, garážová vrata, interiérové dveře.

6vašežaluzie.cz s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pode Zdí 609/8, Hlučín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem stínící techniky. Nechte si od nás nainstalovat interiérové žaluzie a snadno upravujte světelné podmínky ve své domácnosti. Dále nabízíme venkovní rolety a ochranné sítě proti hmyzu. Dodáme sekční, rolovací či výklopná garážová vrata.

7KUBNY s.r.o.

Zabýváme se prodejem stínící techniky, garážových vrat a brán. Nabízíme horizontální, vertikální a venkovní žaluzie, vnitřní a venkovní rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, rolovací mříže, závory, protiprůvanové slony. V nabídce máme také plastová a dřevěná EURO okna a dveře. Provádíme servis…

8ŽaluzieProTebe

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Sadová 121/4, Opava-Předměstí
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

ŽaluzieProTebe, se sídlem Sadová 121/4, 746 01, Opava-Předměstí, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 66491, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

9Žaluzie - Lukáš Růžička1 pobočka

Žaluzie - Lukáš Růžička, se sídlem Kružberk ev. č. 102, 747 86, Kružberk ev. č., v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10Žaluzie - Růžička (pobočka Opava-Kateřinky)1 pobočka

Žaluzie - Růžička, se sídlem Rolnická 1478/25, 747 05, Opava-Kateřinky, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Žaluzie, rolety v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 34 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 31 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Opava.