Žaluzie, rolety – Olomouc

1–10 firem z 60 nalezených Filtry

1Dům oken a dveří

3.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Dolní novosadská 70…, Olomouc - Nové Sady Bezdlužná

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří, žaluzií, sítí proti hmyzu, parapetů a rolet. Nabízíme také zapravení špalet, demontáž oken a odvoz starých oken. Prodáváme okna jednokřídlá, dvoukřídlá, trojkřídlá a atypická. Z dveří prodáváme vchodové a terasové.

2PAKL Družstvo2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(37)
Jana Koziny 537, Olomouc Bezdlužná

Autorizovaný prodejce firmy Hormann. Nabízíme garážová vrata sekční a výklopná, průmyslová sekční, rolovací a rychloběžná vrata, těsnící límce, brány posuvné, vjezdové a křídlové, branky, plotové výplně, pohony, rolety, markýzy, venkovní žaluzie, stínící techniku.

3JKT OKNA Olomouc s.r.o.

Wellnerova 1215/3, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

polečnost JKT OKNA Olomouc s.r.o. je tvořena týmem lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a montáží převážně plastových oken a dveří vyrobených výhradně v ČR. Svým zákazníkům jsme schopni nabídnout 100% servis a poradenství.

4Tomáš Otta - interiéry

Zabýváme se odbornou montáží veškeré stínící techniky, zejména horizontálních hliníkových žaluzií, vertikální žaluzií a sítí proti hmyzu. Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

5Břetislav Šindler

Naše podlahářství nabízí kompletní montáž a pokládku: plovoucí, vinylové a korkové podlahy, parkety, marmoleum, palubky, PVC, koberce - kobercové čtverce, lité epoxidové podlahy. Provádíme úpravy podkladů, renovace, broušení a nátěry podlah, schodišť a parket. Dodáváme a montujeme žaluzie.

6JKT OKNA15 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Wellnerova 1215/3, Olomouc Bezdlužná

Firma vyrábí plastová okna a dveře z kvalitního profilového systému Salamander. Kompletní realizace zakázek, zaměření oken, konzultace, zpracování cenových nabídek. Široké možnosti doplňků: rolety, žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu.

7PVC OKNA s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Wellnerova 1215/1, Olomouc - Nová Ulice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Společnost vyrábí a montuje kvalitní plastová okna zn. Kömmerling. V sortimentu je také veškerý sortiment doplňků pro okna a dveře, jako jsou žaluzie, rolety, parapety, sítě atd. Na plastová okna poskytují záruku 10 let, k výrobě používáme profily s tloušťkou stěn třídy A.

8Vitásek Martin - SITECH - servis a údržba oken a dveří

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
1. pětiletky 369/4, Horka nad Moravou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme kompletní servis oken a dveří. Dále i opravy a renovace dřevěných Euro–oken, plastových a hliníkových oken. Dodáváme i montujeme exteriérové a interiérové žaluzie, předokenní rolety, sítě proti hmyzu, textilní roletky, vertikální žaluzie a plisé.

9BATIMA API CZECH, k.s. (pobočka Olomouc, Nová Ulice)7 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(24)
Horní lán 1196/9, Olomouc, Nová Ulice Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, montáží a servisem venkovních rolet a roletových schránek. Nabízíme pojezdové brány i rolovací mříže.

10PLASTWOOD s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Lazecká 26/27, Olomouc, Lazce
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Český výrobce plastových oken, dveří profil GEALAN, dřevěných oken, dveří EURO, oken pro památkové objekty. Dále nabízíme parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu a garážová vrata. Zajistíme montáž a demontáž. Provádíme zednické zapravení a likvidace.


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Žaluzie, rolety v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 60 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 54 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Olomouc.