Žaluzie, rolety – Vsetín

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1SVĚT OKEN s.r.o. (Vsetín)36 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jasenická 1254, Vsetín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma. Společnost Svět oken, s.r.o. patří mezi…

2Jaromír Juráň - HIXON

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
4. května 293, Vsetín

Profesionální montáž a prodej stínící techniky. Dodáváme interiérové horizontální nebo vertikální a plisé žaluzie, látkové rolety a sítě proti hmyzu. Dále montujeme venkovní žaluzie a rolety, garážová vrata, markýzy a stínění zimních zahrad.

3eŽaluzie s.r.o.1 pobočka

Kraiczova 983/3 , Valašské Meziříčí
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Společnost se zabývá prodejem stínící a garážové techniky včetně montáže a poradenství společnosti Climax, jenž se svou kvalitou řadí mezi absolutní evropskou špičku.

4MONROS v.o.s.

Společnost poskytuje služby v oblasti výroby či prodeje rolet, markýz, baldachýnů, okenních rolet aj.

5SERVIS CLIMAX a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(55)
Jasenice 1253, Vsetín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma nabízí stínící techniku CLIMAX, interiérové a exteriérové žaluzie, hliníkové a plastové venkovní rolety, látkové rolety a fasádní stínění, markýzy, sítě proti hmyzu.

6DVAMACH s.r.o.

Firma vyrábí a montuje garážová a průmyslová vrata, privátní a průmyslové brány, závory, vstupní automatické systémy, stínicí systémy a navíjecí markýzy.

7HERZEN s.r.o.

Lhotka nad Bečvou 9, Lhotka nad Bečvou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dodáváme garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, nerezové zábradlí, mříže a bezpečnostní rolety, předokenní rolety a venkovní žaluzie, navíjecí markýzy a pergoly. Dále nabízíme ploty, fasádní clony, slunolamy, sítě proti hmyzu a pohony pro garážová vrata, vjezdové brány, předokenní rolety,…

8Sunset Group Production s.r.o.- Stínící technika1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Liptál 506, Liptál Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a montáže stínící techniky. Nabízíme předokenní rolety, vnitřní a venkovní žaluzie, sítě proti hmyzu, plisse, garážová vrata, markýzy a látkové stínění.

9ŠTĚPÁN HOME s.r.o.

Náměstí 118/33, Valašské Meziříčí
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

ŠTĚPÁN HOME s.r.o., se sídlem Náměstí 118/33, 757 01, Valašské Meziříčí, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 67014, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem…

10Miroslav Machů

Miroslav Machů, se sídlem Francova Lhota 424, 756 14, Francova Lhota, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Pokrývačství, tesařství Truhlářství, podlahářství Malířství a natěračství…


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Žaluzie, rolety v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Vsetín.