Žaluzie, rolety – Zlín

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1SVĚT OKEN s.r.o. (pobočka Zlín)36 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Kvítková 1576, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma.

2STABOS stavební, spol. s r.o.1 pobočka

Naše firma provádí zejména tyto činnosti: stavební činnost, výstavba, rekonstrukce a opravy průmyslových objektů, stavební řemesla, zámečnická výroba, vodo topo, klempířská výroba, malby, nátěry, autodoprava, nákladní doprava, práce hydraulickou rukou, zemní práce, skladování, prodej stavebního…

3ATENA spol. s r.o.

Specializujeme se na provětrávané fasády (Alucobond, Cembonit, Keramika, Max-deska), hliníkové a ocelové a kovové podhledy (mřížkové podhledy, lamelové podhledy, kazetové podhledy), slunolamy, sádrokartony, minerální podhledy.

4OKENNÍ SYSTÉMY ZLÍN, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, prodej a montáže plastových oken, dveří a zimních zahrad včetně doplňků (parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu). Dále nabízíme hliníkové okna a dveře.

5VONDŘEJC OKNA s.r.o.

Řešení problematiky výplní stavebních otvorů rodinných a bytových domů, komerčních objektech, ale i větších investičních akcí.

6Maron CZ s.r.o. (pobočka Zlín)1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(14)
třída Tomáše Bati…, Zlín Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu, prodej a montáž horizontálních žaluzií, venkovních žaluzií a římských rolet. Dále nabízíme vertikální žaluzie, venkovní markýzy, předokenní rolety, textilní rolety, japonské panelové stěny, izolační rolety SunStop, screenové rolety, pergoly a další stínící systémy a…

7Sun Technik Plus s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Mostní 5552, Zlín Bezdlužná

Specializujeme se na stínící techniku. Nabízíme žaluzie, venkovní žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, žaluzie vertikální a bambusové, plisé, posuvné stěny, římské a látkové rolety, zimní zahrady. Moderní dům, ceník a služby.

8STABOS, spol. s r.o.

Bohuslavice u Zlína…, Bohuslavice u Zlína
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zimní zahrada, oáza klidu, odpočinku a pohody. Zimní zahrady FOUR SEASONS dodávané firmou Stabos patří k nejlepšímu na našem trhu. Dále Vám můžeme dodat hliníková okna, dveře a fasádní systémy vyráběné ze systému REYNAERS.

9Jakub Sysala

Chmelnická 455, Zlín-Prštné
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jakub Sysala, se sídlem Chmelnická 455, 760 01, Zlín-Prštné, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obor…

10Zaluzienaklic.cz

Zaluzienaklic.cz, se sídlem náměstí Práce 2512, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 99241, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Žaluzie, rolety v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 34 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 31 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Zlín.