Žaluzie, rolety – Hodonín

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1Podlahy Kyjov s.r.o.1 pobočka

Nerudova 264/22, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá podlahářstvím.Základem je kvalitní a profesionální práce s širokým záběrem činnosti od vyrovnání podkladních podlah po finální pokládku podlahy z PVC, marmolea, korku, koberce, plovoucí podlahy, palubovky, vlysu, montáž dveří, zárubní, žaluzií a sítí proti hmyzu. Nabízíme…

2ROLROLS s.r.o.7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Měšťanská 3874/66, Hodonín Bezdlužná

Nabízíme předokenní rolety, garážová vrata, látkové roletky, markýzy, sítě proti hmyzu a žaluzie.

3Gar-Mont VRATA, s.r.o.1 pobočka

Lipov 427, Lipov Bezdlužná

Nabízíme montáž vrat. Vyrábíme a montujeme garážová vrata, stínící techniku a plastové i kovové ploty. Působíme na trhu od roku 1997, naše produkty jsou od renomovaných výrobců a montáž vratových systémů provádí proškolený tým lidí, kteří jsou zaměstnanci firmy.

4Monika Měchurová-bytové doplňky

Svatoborská 363/11, Kyjov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Monika Měchurová-bytové doplňky-Specializujeme se na prodej vybavení interiérů, bytových doplňků, textilu a kamenů.Nabízíme dekorace, tapety, designový nábytek, léčivé kameny, vyšívané záclony a závěsy, skleněná umyvadla, bytové vůně, křišťály a další.

5Mart s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
třída Bří Čapků…, Hodonín
Otevřeno od 7:30

Společnost Mart s.r.o. byla založena v roce 1997. Začínala jako výrobce vzduchotechnického potrubí se sídlem v Hodoníně. V následujících letech společnost dynamicky rozšiřovala své výrobní kapacity i portfolio výrobků. V roce 2001 zahájila činnost i v oblasti instalací vzduchotechnických systémů…

6OMNIKA, spol. s r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(40)
Pánov 3925, Hodonín Bezdlužná

Vyrábíme horizontální a vertikální žaluzie, dřevěné žaluzie, látkové rolety a další výrobky interiérové stínící techniky. Firma je také výrobcem žaluzií do izolačního skla DOJGLASS a dodavatelem izolačního skla. K portfóliu výrobků přibyly posuvné panelové stěny a aktuálně i látkové plisované…

7Vacenovská Renáta- HITmont2 pobočky

Nabízíme a montujeme plastová okna, eurookna, dveře, obložkové zárubně, balkóny, rolety, žaluzie a ploty.

8MERITEX s.r.o.-bytový interiér

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Čajkovského 4282/48, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dovážíme a šijeme záclony, závěsy, přehozy a různý dekorační bytový textil. Vyrábíme a prodáváme dětský textil a oblečení pro obchodní odběratele. Nabízíme římské roletky, panelové japonské stěny, doplňkový sortiment jako jsou dekorativní polštářky, ubrousky a mnoho dalšího.

9RI OKNA a.s. (pobočka Bzenec)15 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Úkolky 1055, Bzenec Bezdlužná

Prodáváme plastová okna a dveře.

10G-mont, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montáží všech typů vratových výplní, garážových vrat, průmyslových vrat, venkovních a posuvných vrat a bran. V sortimentu jsou také venkovní žaluzie, závory, protiprůvanové clony, automatické dveře a další související výrobky.


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Žaluzie, rolety v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 41 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 37 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Hodonín.