Žaluzie, rolety – Kroměříž

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1EXPOWIN spol. s r.o. - Okna, dveře, parapety3 pobočky

Dodáváme plastová a kompozitová okna a dveře značky REHAU, dřevěná eurookna a dveře značky Javorník. Součástí sortimentu jsou horizontální a vertikální žaluzie, venkovní žaluzie, rolety, vnitřní a venkovní parapety, montážní a zednické práce. Parapety Helopal zástupce pro oblast Moravy. Společnost…

2CORA MANAGEMENT s.r.o. (pobočka Kroměříž)8 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Kojetínská 3666/64, Kroměříž

Správa a údržba nemovitostí, denní, generální a postavební úklid, mytí oken, výškové práce, čištění a renovace podlah, čištění koberců, žaluzií, údržba venkovních prostor, údržbářské práce a řešení odpadového hospodářství.

3Miroslav Hradil - Sklenářství

Naše firma působící na českém trhu od roku 1995 Vám nabízí veškeré sklenářské práce. Nabízíme sklo float 2-19 mm, lakovaná skla, skla do krbů a pecí, bezpečnostní skla kalená nebo lepená, izolační skla, atd. Sklenářské práce, vrtání, broušení, fazetování, tepelné opracování skla atd.

4PDK Styl, s.r.o.1 pobočka

Pokládka dlažby v koupelnách i kuchyních a obkládáme zdi keramickými obklady.

5SVĚT OKEN s.r.o. (pobočka Kroměříž)36 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kojetínská 1160/10, Kroměříž
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma.

6Kučera Jiří - prodej a montáže žaluzií

Zabýváme se prodejem, opravami a montáží stínící techniky v Kroměříži. Nabízíme sítě proti hmyzu, markýzy, pergoly, venkovní a látkové rolety, vertikální a horizontální žaluzie. Dodáváme rozsáhlý sortiment interiérového a exteriérového stínění za mimořádné ceny.

8Šimeček Vladimír- OKNA Šimeček

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Masarykova 445, Koryčany Bezdlužná

Vyrábíme eurookna, plastová okna a dveře. Dodáváme také venkovní i vnitřní parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu.

9eŽaluzie Kroměříž, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Hulínská 1812/16, Kroměříž
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

eŽaluzie Kroměříž, s.r.o., se sídlem Hulínská 1812/16, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 86671, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

10Richard Trojan

Vrobelova 2808/27, Kroměříž
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Richard Trojan, se sídlem Vrobelova 2808/27, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…


Žaluzie, rolety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Žaluzie, rolety v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Kroměříž.