Žaluzie, rolety – Kroměříž

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1EXPOWIN spol. s r.o. - Okna, dveře, parapety3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bartošova 738/6, Holešov Bezdlužná

Dodáváme plastová a kompozitová okna a dveře značky REHAU, dřevěná eurookna a dveře značky Javorník. Součástí sortimentu jsou horizontální a vertikální žaluzie, venkovní žaluzie, rolety, vnitřní a venkovní parapety, montážní a zednické práce. Parapety Helopal zástupce pro oblast Moravy. Společnost…

2CORA MANAGEMENT s.r.o. (pobočka Kroměříž)8 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Kojetínská 3666/64, Kroměříž

Správa a údržba nemovitostí, denní, generální a postavební úklid, mytí oken, výškové práce, čištění a renovace podlah, čištění koberců, žaluzií, údržba venkovních prostor, údržbářské práce a řešení odpadového hospodářství.

3Miroslav Hradil - Sklenářství

Naše firma působící na českém trhu od roku 1995 Vám nabízí veškeré sklenářské práce. Nabízíme sklo float 2-19 mm, lakovaná skla, skla do krbů a pecí, bezpečnostní skla kalená nebo lepená, izolační skla, atd. Sklenářské práce, vrtání, broušení, fazetování, tepelné opracování skla atd.

4PDK Styl, s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Palackého 777, Holešov Bezdlužná

Pokládka dlažby v koupelnách i kuchyních a obkládáme zdi keramickými obklady.

5SVĚT OKEN s.r.o. (pobočka Kroměříž)38 poboček

3.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Kojetínská 1160/10, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Svět oken s.r.o. je tradiční český výrobce plastových oken a dveří, hlinikových oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a spokojených klientů. Nabízíme jedny z nejlepších cen na trhu a kalkulaci zdarma.

6Kučera Jiří - prodej a montáže žaluzií

Zabýváme se prodejem, opravami a montáží stínící techniky v Kroměříži. Nabízíme sítě proti hmyzu, markýzy, pergoly, venkovní a látkové rolety, vertikální a horizontální žaluzie. Dodáváme rozsáhlý sortiment interiérového a exteriérového stínění za mimořádné ceny.

7Novotný Pavel - ŽALUZIE HULÍN

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Holešovská 747, Hulín Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž žaluzií.

8Šimeček Vladimír- OKNA Šimeček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 445, Koryčany Bezdlužná

Vyrábíme eurookna, plastová okna a dveře. Dodáváme také venkovní i vnitřní parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu.

9Aleš Škopík - www.atokna.eu1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Žalkovice 114, Žalkovice

Plastová okna, dřevěné i bambusové žaluzie, sítě proti hmyzu, rolety a doplňky. Dodávám parapety, markýzy, hliníkové dveře a ploty.

10KOMCZEK s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Mrlínek 78, Mrlínek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a distribuci proutěných výrobků, užitkové keramiky či umělých a sušených květin, doplňků z přírodních materiálů. Naleznete zde výrobky ze dřeva, ratanu, slámy, různé rohože a rohožky, rolety že štípané palmy, sošky i svíčky, bytové doplňky a dárky.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Žaluzie, rolety v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Žaluzie, rolety najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Kroměříž.