Oční optiky – Vyškov

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Vyškov.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1OPTIKA SLAVKOV s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(34)
Palackého náměstí 77, Slavkov u Brna
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

OPTIKA SLAVKOV, se sídlem Palackého náměstí 77, 684 01, Slavkov u Brna, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 90381, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

2Oční optika Alois Steiner

Sušilova 29/5, Vyškov-Město
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Oční optika Alois Steiner, se sídlem Sušilova 29/5, 682 01, Vyškov-Město, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1990. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

3KUDLÁČKOVÁ VĚRA-OČNÍ OPTIKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Purkyňova 235/36, Nosálovice-Vyškov

KUDLÁČKOVÁ VĚRA-OČNÍ OPTIKA, se sídlem Purkyňova 235/36, 682 01, Nosálovice-Vyškov, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

4JMJ TRADE s.r.o.

Máme nabídku služeb oční optiky a to s možností kompletního očního vyšetření i včetně aplikace kontaktních čoček.

5Eli Optik s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého náměstí 87, Slavkov u Brna Bezdlužná

Provádíme zhotovení a také prodej dioptrických i slunečních brýlí a optických pomůcek a máme nabídku vyšetření zraku a také prodej kontaktních čoček.

6EYES OPTIK, s.r.o. (pobočka Vyškov-Nosálovice)3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Puškinova 409/63 , Vyškov-Nosálovice Bezdlužná

Nabízíme a provádíme odborné vyšetření kvalifikovaným personálem.

7DR. OPTIK Moravia s.r.o. (pobočka Vyškov-Město)3 pobočky

Věnujeme se a provádíme problematiku refrakce a korekce brýlových očních vad a dále děláme měření zraku a používáme certifikovanou techniku podléhající normám.

8EYES OPTIK, s.r.o. (pobočka Bučovice)3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Sovětská 912, Bučovice Bezdlužná

Nabízíme a provádíme odborné vyšetření a to kvalifikovaným personálem.

9EYES OPTIK, s.r.o. (pobočka Slavkov u Brna )3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Malinovského 551 , Slavkov u Brna Bezdlužná

Nabízíme a provádíme odborné vyšetření a to kvalifikovaným personálem.

10RNDr. Antonín Pliska - Oční optiky1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(10)
U kapličky 27/9 , Rousínov Bezdlužná

Máme provoz a služby oční optiky.


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Oční optiky v lokalitě Vyškov – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.