Oční optiky – Jeseník

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Jeseník.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Jana Červená - Optik studio1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
28. října 886, Jeseník
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše optika Vám vždy pomůže vybrat co nejlepší brýle či kontaktní čočky. V menu naleznete veškeré úkony, které provádíme. Profesionálně vyškolení optometristé Vám vždy rádi pomohou s výběrem.

2COMSIS group s.r.o.1 pobočka

Průchodní 144/4, Jeseník
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

COMSIS group s.r.o., se sídlem Průchodní 144/4, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 52458, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2007. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem…

3IRIS Oční optika (pobočka Jeseník)1 pobočka

Masarykovo nám. 144…, Jeseník
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

IRIS Oční optika, se sídlem Masarykovo nám. 144/26, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Oční optika Výroba, obchod a služby…


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Oční optiky v lokalitě Jeseník – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.