Oční optiky – Prostějov

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Prostějov.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Smékalová Ludmila, MUDr. - PRAXILENS s.r.o.

Karlov 11, Prostějov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Odborný lékař. Specializace na oftalmologii. Aplikace kontaktních čoček.

2Oční optika - Vintrová Eva1 pobočka

V naší Oční optice v Prostějově vám rádi poradíme co je pro vás a vaše oči nejlepší, provedeme vyšetření zraku a zároveň si u nás vyberete optické pomůcky, dioptrické nebo sluneční brýle dle vlastní potřeby. Provádíme měření zraku - optometrie.

3Oční optika - Vintrová Eva (pobočka Prostějov)1 pobočka

V naší Oční optice v Prostějově vám rádi poradíme co je pro vás a vaše oči nejlepší, provedeme vyšetření zraku a zároveň si u nás vyberete optické pomůcky, dioptrické nebo sluneční brýle dle vlastní potřeby. Provádíme měření zraku - optometrie.

4EUROOPTIK s.r.o.11 poboček

Žižkovo nám. 120/2, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma se zaměřuje na služby klientům v oblasti oční optiky, také se zabývá opravami a čištěním ultrazvukem. Prodává brýle a příslušenství.

5Eurooptik s.r.o. (pobočka Konice)11 poboček

Tyršova 392, Konice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Provozujeme oční optiku.

8FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o. (pobočka Prostějov)49 poboček

Dukelská brána 25/7 , Prostějov
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provoz optiky. Nabízíme dioptrické, sluneční brýle, kontaktní čočky a příslušenství.

9OPTIKA WAGNER

5.0
★★★★★
★★★★★
(57)
nám. Edmunda…, Prostějov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme oční optiku. Prodáváme dioptrické i sluneční brýle. Provádíme profesionální vyšetření zraku.

10Mego Pro s.r.o.

Za Olomouckou 5033/3, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Mego Pro s.r.o., se sídlem Za Olomouckou 5033/3, 796 01, Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 218578, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Oční optiky v lokalitě Prostějov – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.