Oční optiky – Uherské Hradiště

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Uherské Hradiště.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1FOKUS optik a.s.. oční (pobočka Uherský Brod)112 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykovo nám. 70 , Uherský Brod
Dnes už má zavřeno

Firma je ryze českou společností, s českým kapitálem, řízenou českým managementem a orientovanou na českého zákazníka. O spokojenost zákazníků se kontinuálně stará více než 400 kvalifikovaných zaměstnanců, samozřejmostí je přitom řada doplňkových služeb – od odborného vyšetření zraku až po servis.

2Oční optika JMJ, s.r.o.

Františkánská 139, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše oční optika zhotovuje dioptrické brýle. Dále prodáváme sluneční brýle a doplňkový sortiment k brýlím. Dále u nás zakoupíte dioptrické čočky včetně multifokálních.

3Rozehnalová Soňa3 pobočky

Nabízíme sluneční brýle, dioptrické brýle, obruby, sportovní obruby, oční optiku. Dále si u nás můžete změřit zrak. Prodáváme také značkové brýle.

4OFTAMEDICA s.r.o.

Partyzánů 2174, Uherský Brod
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci očního lékaře. Specializujeme se na aplikaci čoček a všeobecnou oftalmologii. Předepisování brýlí. Ordinace poskytuje preventivní kontolu zraku zamestnanců firem a veškeré vyšetření zraku pomocí špičkových přístrojů.

5Momčil Filip - oční optika NAOME (pobočka Uherský Brod)2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(24)
Masarykovo náměstí…, Uherský Brod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Oční optika, která pomáhá vidět lidem už řadu let. Získali ocenění Optika roku 2015. O jejich kvalitách se můžete přesvědčit osobně v jedné z optik, a to buď v Uherském Hradišti, Uherském Brodě nebo ve Veselí nad Moravou.

6Andrea Gottwaldová- Cairoo – oční optika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Obchodní 1507, Uherské Hradiště Bezdlužná

V naší firmě na Vás čekají kvalitní přístroje, zkušený personál a příjemné prostředí. Hledáte náhradu za svoje současné brýle nebo jen potřebujete poradit, které by pro Vás byly ty vhodné? U nás Vám rádi poradíme a změříme Váš zrak.

7Oční optika Lesa, s. r. o.

Oční optika Lesa, s.r.o. z Uherského Hradiště poskytuje poradenství při výběru dioptrických brýlí a kompletní služby v oblasti oční optiky. Nabízíme kvalitní dětské dioptrické brýle, dioptrické brýle klasické i sluneční pro dospělé, dále kontaktní čočky, brýlové obruby a skla pro různé použití.

8Momčil Filip- oční optika NAOME2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(24)
Hradební 1306, Uherské Hradiště Bezdlužná

Jsme certifikovaný prodejce značkových brýlí Ray-Ban. Nabízíme originální dioptrické a sluneční brýle Aviator, Clubmaster, Wayfarer i s polarizačními skly.

9Andrea Gottwaldová- Cairoo – oční optika (Zlín)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Obchodní 1507, Uherské Hradiště Bezdlužná

V naší firmě na Vás čekají kvalitní přístroje, zkušený personál a příjemné prostředí. Hledáte náhradu za svoje současné brýle nebo jen potřebujete poradit, které by pro Vás byly ty vhodné? U nás Vám rádi poradíme a změříme Váš zrak.


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Oční optiky v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.