Oční optiky – Moravskoslezský kraj

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 97 nalezených Filtry

1Jamnická Marcela - Optik Jamnický

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Solná 42/5, Opava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme oční optika, která pečuje o váš zrak. Nabízíme vám široký výběr brýlí, brýlových obrub, kontaktních čoček a příslušenství. Poskytujeme kompletní servis o vaše brýle. Na přání aplikujeme kontaktní čočky. Součástí našich služeb je odborné měření zraku a zrakové poradenství.

2Irena Nováková- Optika firma Novák

Nádražní 921/108, Ostrava
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Firma prodává oční optiku. Zhotovení a opravy brýlí. Bohatý výběr obrub a čoček.

3APRO MED s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(47)
Opavská 6116/15, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Posláním našeho zařízení je léčit a ošetřovat pacienty v souladu se současnými poznatky lékařské vědy. Naším cílem je prospěch nemocných. Poskytujeme služby praktických lékařů a odbornou zdravotní péči pacientů.

4MUDr. Marcela Sobotková, oční lékařka, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Popská 222/11, Opava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provoz oční ambulance.

5MUDr. Martin Vašák - OPAVA MEDICA s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(11)
Družstevní 134/8, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz ORL ordinace, oční ordinace a optiky v Opavě. Zajišťujeme komplexní lékařské služby očního oboru a oboru ORL.

6Optika Novum s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Ostravská 76/25, Hlučín
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provoz oční optiky. Nabízíme více než tisíc brýlových obrub, které si můžete vybrat a vyzkoušet v našich prodejnách, kde vám také kvalifikovaně změříme váš zrak. Jsme schopni vám namodelovat vaše brýle dle přání. Nabízíme veškerý sortiment týkající se oční optiky. Prodejnu v Ludgeřovicích naleznete…

9Optika Lenka

4.8
★★★★★
★★★★★
(25)
Žerotínova 41/9, Nový Jičín
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provoz oční optiky. Nabízíme široký sortiment dioptrických brýlí. Prodáváme sluneční brýle, brýlové obruby kvalitních značek, brýlové čočky jakéhokoliv druhu, pouzdra na brýle a další doplňkové zboží.

10Oční Centrum Vision

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 2220/4, Nový Jičín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Centrum nabízí komplexní oftalmologická vyšetření, diagnostiku a léčení strabismu, estetické a plastické chirurgické zákroky, aplikace výplňových materiálů k odstranění mimických vrásek či prodlužování řas kapkami, aplikace kontaktních čoček.


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Oční optiky v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.