Oční optiky – Brno - venkov

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Brno - venkov.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Optik Otava (pobočka Tišnov)15 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. Komenského 146, Tišnov
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Široký sortiment brýlových obrub, kontaktních a brýlových čoček, trendy kolekce slunečních brýlí. Měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Prodej doplňkového sortimentu, pouzdra, čisticí spreje, roztoky na kontaktní čočky a mnoho dalšího.

2Herlango, s.r.o. (pobočka Újezd u Brna)7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
U Hřiště 966, Újezd u Brna Bezdlužná

Provozujeme optiku s nabídkou prodeje kontaktních čoček, dioptrických i slunečních brýlí. Nabízíme možnost vyšetření zraku. Zajišťujeme zhotovení brýlí podle lékařského předpisu včetně oprav. Poskytujeme doplňkový sortiment jako jsou lupy a pouzdra.

3Optik Otava (pobočka Kuřim)15 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Královkách 937, Kuřim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Široký sortiment brýlových obrub, kontaktních a brýlových čoček, trendy kolekce slunečních brýlí. Měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Prodej doplňkového sortimentu, pouzdra, čisticí spreje, roztoky na kontaktní čočky a mnoho dalšího.

4Grůzová Helena, Bc.4 pobočky

Provádíme měření zraku a nabízíme kompletní vyšetření i aplikaci kontaktních čoček.

5AAA-oční, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Komenského 144, Újezd u Brna Bezdlužná

AAA-oční, s.r.o. Provozujeme oční ordinaci pro děti a dospělé. Nabízíme vyšetření vidění i očního tlaku pomocí očního mikroskopu, tonometru, refraktometru, optotypu a perimetru.

6Nekuda Tomáš

On-line prodej oční optiky.

7Oční ambulance MUDr. Zuzana Horáková, s.r.o.

Oční ambulance MUDr. Zuzana Horáková. Zajišťujeme léčebně – preventivní péči dospělých a dětí od 6 let: měření a předpis brýlové korekce, měření nitroočního tlaku, vyšetření zorného pole počítačovou perimetrií, vyšetření očního pozadí, preventivní prohlídky zaměřené na záchyt nejčastějších očních…

8DR. OPTIK Moravia s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. Míru 1704, Tišnov

Nabídka oční optiky.

9Šárka Kocandová (pobočka Ivančice)2 pobočky

Nabízíme měření zraku, centraci a výběr brýlí pomocí počítače a kamery.


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Oční optiky v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.