Oční optiky – Brno - venkov

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Brno - venkov.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Optik Otava (pobočka Tišnov)15 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. Komenského 146, Tišnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Široký sortiment brýlových obrub, kontaktních a brýlových čoček, trendy kolekce slunečních brýlí. Měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Prodej doplňkového sortimentu, pouzdra, čisticí spreje, roztoky na kontaktní čočky a mnoho dalšího.

2Herlango, s.r.o. (pobočka Újezd u Brna)7 poboček

Provozujeme optiku s nabídkou prodeje kontaktních čoček, dioptrických i slunečních brýlí. Nabízíme možnost vyšetření zraku. Zajišťujeme zhotovení brýlí podle lékařského předpisu včetně oprav. Poskytujeme doplňkový sortiment jako jsou lupy a pouzdra.

3Optik Otava (pobočka Kuřim)15 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Královkách 937, Kuřim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Široký sortiment brýlových obrub, kontaktních a brýlových čoček, trendy kolekce slunečních brýlí. Měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Prodej doplňkového sortimentu, pouzdra, čisticí spreje, roztoky na kontaktní čočky a mnoho dalšího.

4Grůzová Helena, Bc.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
nám. Svobody 1613, Pohořelice Bezdlužná

Provádíme měření zraku a nabízíme kompletní vyšetření i aplikaci kontaktních čoček.

5AAA-oční, s.r.o.

AAA-oční, s.r.o. Provozujeme oční ordinaci pro děti a dospělé. Nabízíme vyšetření vidění i očního tlaku pomocí očního mikroskopu, tonometru, refraktometru, optotypu a perimetru.

6Nekuda Tomáš

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Legionářská 463, Kuřim Bezdlužná

On-line prodej oční optiky.

7Oční ambulance MUDr. Zuzana Horáková, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
U Dráhy 414, Ostopovice Bezdlužná

Oční ambulance MUDr. Zuzana Horáková. Zajišťujeme léčebně – preventivní péči dospělých a dětí od 6 let: měření a předpis brýlové korekce, měření nitroočního tlaku, vyšetření zorného pole počítačovou perimetrií, vyšetření očního pozadí, preventivní prohlídky zaměřené na záchyt nejčastějších očních…

8Optika Kocandová s.r.o.4 pobočky

Palackého náměstí…, Ivančice
Dnes už má zavřeno

Optika Kocandová, se sídlem Palackého náměstí 185/24, 664 91, Ivančice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 96922, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 20 - 24 zaměstnanci. …

9eM Optik Markéta Dobrovodská

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Palackého nám. 25, Rosice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

eM Optik Markéta Dobrovodská, se sídlem Palackého nám. 25, 665 01, Rosice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Oční optika Více…

10OPTIOPRO, a.s.

U dálnice 777, Modřice
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

OPTIOPRO, a.s., se sídlem U dálnice 777, 664 42, Modřice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 4584, Krajský soud v Brně. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2006. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Oční optiky v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.