Oční optiky – Přerov

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Přerov.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Opti Lens, spol. s r.o.

Žerotínovo nám. 643…, Přerov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Opti Lens nabízí prodej moderních brýlových obrub, slunečních brýlí, kontaktních čoček a roztoků, dále optických doplňků a čistících přípravků na optiku. Opravuje a brousí obyčejná skla na počkání. Záruční i pozáruční servis. Možnost vyšetření zraku lékařem na optice.

2MUDr. Taťána Pospíšilová s.r.o.

Velké Novosady 648/8, Přerov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Jsme oční ambulance. Poskytujeme odbornou preventivní péči jak pro děti tak i pro dospělé. Předepisujeme dioptrické brýle.

3Řihošková Jana - Oční optika

Oční optika. Prodej slunečních brýlí, dioptrických brýlí a kontaktních čoček. Měření zraku.

4Optik Janoušek Milan Optik - Optometrista (pobočka Kojetín)1 pobočka

6. května 1373, …, Kojetín I-Město
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme optické služby. Provádíme bezplatné vyšetření zraku na autorefraktoru. Zhotovíme brýle na všechny vzdálenosti, se zárukou. Provádíme aplikace kontaktních čoček. Máme nasmlouvány všechny zdravotní pojišťovny. Tradice více než 25 let.

5Martin Čech, Dis. - Čech oční optika1 pobočka

Wilsonova 217/7 , Přerov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Oční optika - prodej brýlí dioptrickýxh i slunečních. Prodej a výměna kontaktních čoček.

6FOKUS optik a.s. (pobočka Přerov)112 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Šířava 17, Přerov
Otevřeno do 17:00

Provoz oční optiky.


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Oční optiky v lokalitě Přerov – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.