Oční optiky – Břeclav

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Břeclav.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Vlasta Vyhodová- Oční optik

Mikulovská 151, Valtice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme prodej dioptrických a také slunečních brýlí. Dále nabízíme k prodeji kontaktní čočky a příslušenství. Mezi další službu, kterou u nás můžete využít, je měření Vašeho zraku.

2Lenka Miklicová - oční optik

Provádíme služby v oblasti oční optiky a nabízíme sortiment brýlí dioptrických a slunečních i také sportovních.

3Top Optik Grůzová4 pobočky

Provádíme měření zraku a také nabízíme kompletní vyšetření a aplikaci kontaktních čoček. Dále máme také prodej dioptrických a slunečních brýlí.

4Věra Mišurcová- Oční optika

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Bratří Mrštíků 2708…, Břeclav
Dnes už má zavřeno

Potřebujete zhotovit nové brýle nebo poradit s výběrem správných kontaktních čoček? V naší oční optice v Břeclavi Vám rádi pomůžeme. Specializujeme se na opravy a výrobu dioptrických brýlí, prodej slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňkového sortimentu, jako jsou pouzdra na brýle nebo…

5Vanýsek Jan

Husova 84/9, Mikulov Bezdlužná

Provozujeme oční optiku a zhotovení a prodej dioptrických brýlí a máme nabídku slunečních brýlí a pouzder i také doplňkového sortimentu.

6CMC s.r.o.

Poskytujeme brýlové obruby a skela a také i kontaktní čočeky.

7Grůzová Helena, Bc. - pobočka Břeclav4 pobočky

Děláme měření zraku a také nabízíme kompletní vyšetření a aplikaci kontaktních čoček a máme prodej dioptrických a slunečních brýlí.

9Mgr. Jana Svojáková

Děláme měření zraku a také nabízíme kompletní vyšetření i aplikaci kontaktních čoček a prodáváme dioptrické a sluneční brýle.


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Oční optiky v lokalitě Břeclav – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.