Oční optiky – Hodonín

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Hodonín.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Oční Cesneková s.r.o.

Horní Valy 3859/4, Hodonín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme komplexní oční vyšetření u dospělých osob i dětských pacientů - prevenci, diagnostiku a následnou léčbu poruch a onemocnění očí, vyšetření zraku a korekci refrakčních vad brýlemi nebo kontaktními čočkami. Zaměřujeme se na preventivní vyšetření. Ordinační hodiny naleznete na našich…

2Šefčíková Iveta (Břeclav)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní Valy 29 , Hodonín
Otevřeno od 8:15

Vítejte na stránkách oční optiky Iveta Šefčíková v Hodoníně, na kterých si můžete prohlednout nabídku optiky a dalších doplňků. V sekci služby naleznete přehled toho co Vám můžeme nabídnout, včetně celého katalogu doplňků, sekce obruby prezentuje značky.Optika Šefčíková v roce 2014 finančně…

3Momčil Filip (pobočka Veselí nad Moravou)2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(24)
tř. Masarykova 125, Veselí nad Moravou Bezdlužná

Nabízíme zhotovení dioptrických brýlí na předpis i bez něj a dále prodáváme kontaktní čočky a vše máme skladem a prodáváme sluneční brýle značek Jaguar a Mykita a Porsche Design a Silhouette a Esprit a Elle a Joop a PRADA a Rodenstock a Vogue i Adidas a Ray Ban ataké jiné.

4Šefčíková Iveta2 pobočky

Dolní Valy 29 , Hodonín
Otevřeno od 8:15

Naše oční optika nabízí široký sortiment dioptrických brýlí. Prodáváme sluneční brýle, brýlové obruby kvalitních značek, brýlové čočky jakéhokoliv druhu, pouzdra na brýle a další doplňkové zboží.

5Šefčíková Iveta (pobočka Hodonín poliklinika)2 pobočky

Provádíme zhotovení dioptrických brýlí na předpis i za hotové a nabízíme prodej slunečních brýlí a doplňků a poskytujeme opravy a čistění brýlí.

6Poliklinika Kyjov, spol. s r.o.

Nabízíme poskytování lékařské péče specializovaných ambulancí a máme k dispozici je lékárnu a oční optiku a kosmetiku a také je kadeřnictví v objektu.

7Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Národní třída 1959…, Hodonín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Základním a nejvyšším posláním naší polikliniky je léčit a ošetřovat nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Středem naší pozornosti je prospěch nemocných. Najdete zde gynekologickou ambulanci, interní a diabetologickou ambulanci, oční ambulanci, rehabilitace, ORL,…

8Oční studio Aleš Žejdl s.r.o. (pobočka Hodonín)3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(24)
Štefánikova 294/1, Hodonín (Světelná… Bezdlužná

Jsem oční optika a máme výběr z více jak 7000 druhů brýlových obrub a dále nabízíme měření zraku a optometrie a brýlové čočky a kontaktní čočky a přístroje na měření počasí i meteorologické stanice a také poskytujeme služby očního lékařství.

9Pavel Hrežík1 pobočka

Máme nabídku komplexních služeb a to v oboru oční optika a dále provozujeme prodej slunečních i sportovních brýlí.

10Pavel Hrežík (pobočka Veselí nad Moravou)1 pobočka

Máme nabídku komplexních služeb a to v oboru oční optika a dále provozujeme prodej slunečních i sportovních brýlí.


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Oční optiky v lokalitě Hodonín – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.