Oční optiky – Nový Jičín

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Nový Jičín.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Mitáš Vladimír - oční optika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dráhy 186, Frenštát pod…
Otevřeno do 16:30

Provoz oční optiky.

2Oční optika Mgr. Regina Konečná

5. května 20/12, Nový Jičín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provoz oční optiky.

3Optika Lenka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žerotínova 41/9, Nový Jičín
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Provoz oční optiky. Nabízíme široký sortiment dioptrických brýlí. Prodáváme sluneční brýle, brýlové obruby kvalitních značek, brýlové čočky jakéhokoliv druhu, pouzdra na brýle a další doplňkové zboží.

4Oční Centrum Vision

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova 2220/4, Nový Jičín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Centrum nabízí komplexní oftalmologická vyšetření, diagnostiku a léčení strabismu, estetické a plastické chirurgické zákroky, aplikace výplňových materiálů k odstranění mimických vrásek či prodlužování řas kapkami, aplikace kontaktních čoček.

6Mrvová Božena - optika

Záhumenní 821, Kopřivnice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provoz oční optiky.

8Javorská Lucie

K Nemocnici 211/1, Nový Jičín
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Oční optika nabízí dioptrické, sluneční a sportovní brýle, kontaktní čočky.


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Oční optiky v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.