Oční optiky – Nový Jičín

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Mitáš Vladimír - oční optika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dráhy 186, Frenštát pod…
Dnes už má zavřeno

Provoz oční optiky.

2Oční optika Mgr. Regina Konečná

5. května 20/12, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz oční optiky.

3Optika Lenka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Žerotínova 41/9, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz oční optiky. Nabízíme široký sortiment dioptrických brýlí. Prodáváme sluneční brýle, brýlové obruby kvalitních značek, brýlové čočky jakéhokoliv druhu, pouzdra na brýle a další doplňkové zboží.

4Oční Centrum Vision

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 2220/4, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Centrum nabízí komplexní oftalmologická vyšetření, diagnostiku a léčení strabismu, estetické a plastické chirurgické zákroky, aplikace výplňových materiálů k odstranění mimických vrásek či prodlužování řas kapkami, aplikace kontaktních čoček.

5Vladislava Gotthardová- GO Optika

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Štefánikova 1154/3, Kopřivnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz oční optiky.

6Mrvová Božena - optika

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Záhumenní 821, Kopřivnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz oční optiky.

7Oční Optika Revoluční 6

Revoluční 1525/6, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční Optika Revoluční 6, se sídlem Revoluční 1525/6, 741 01, Nový Jičín, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výkon zeměměřických činností…

8Pinďova OČNÍ OPTIKA

Masarykova 300, Fulnek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pinďova OČNÍ OPTIKA, se sídlem Masarykova 300, 742 45, Fulnek, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

9Oční optika DS - Mgr. Dominika Sádovská

Kollárova 1329/6, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika DS - Mgr. Dominika Sádovská, se sídlem Kollárova 1329/6, 741 01, Nový Jičín, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Oční optika Zdroj: výpis z dat Registru Ares…

10Oční ordinace MUDr. Mozamel Hamidi (pobočka Odry)2 pobočky

sídliště Míru 958/1, Odry
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční ordinace MUDr. Mozamel Hamidi, se sídlem sídliště Míru 958/1, 742 35, Odry, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 63103, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5…


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Oční optiky v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.