Oční optiky – Karviná

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 35 nalezených Filtry

2Heli Optik - Zychová Helena

Ostravská 600/5, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz oční optiky.

3Oční optika Timčáková

Fryštátská 199, Karviná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz oční optiky.

4Oční studio EOS OPTIK1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(14)
tř. Těreškovové…, Karviná
Dnes už má zavřeno

Firma provozuje oční optiku.

5CS OPTICAL s.r.o.

Závodní 540, Karviná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí bezšablonové automaty Nidek, brousící systémy pro průmyslové laboratoře, centrovačky, scannery, fokometry, ruční brusky, optické vrtačky, pupilometry, ultrazvukové čističky, nahřívače obrub, lepky 3M a Permanento, testery GFC.

6Glanc Optik s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Svatováclavská 97/6 , Fryštát
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost provozuje oční optiku.

7Mgr. Josef Kwaczek- Filiooptik1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Štefánikova 21/26 , Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme oční optiku s širokým sortimentem brýlových obrub, brýlových čoček, slunečních dioptrických brýlí a sportovních dioptrických brýlí. Provádíme měření zraku.

8FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o. (pobočka Havířov)49 poboček

Dlouhá třída 860/1a , Havířov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz optiky. Nabízíme dioptrické, sluneční brýle, kontaktní čočky a příslušenství.

9Oční optika Jirušková

Gen. Svobody 929, Petřvald
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika Jirušková, se sídlem Gen. Svobody 929, 735 41, Petřvald, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Oční optika Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

10Optika Achesa1 pobočka

Dlouhá třída 1225/44, Havířov-Podlesí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optika Achesa, se sídlem Dlouhá třída 1225/44, 736 01, Havířov-Podlesí, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Oční optika Výroba, obchod a…


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Oční optiky v lokalitě Karviná – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.