Oční optiky – Karviná

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 35 nalezených Filtry

2Heli Optik - Zychová Helena

Ostravská 600/5, Český Těšín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provoz oční optiky.

3Oční optika Timčáková

Fryštátská 199, Karviná
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provoz oční optiky.

4Oční studio EOS OPTIK1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
tř. Těreškovové…, Karviná
Otevřeno do 18:00

Firma provozuje oční optiku.

5CS OPTICAL s.r.o.

Závodní 540, Karviná
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost nabízí bezšablonové automaty Nidek, brousící systémy pro průmyslové laboratoře, centrovačky, scannery, fokometry, ruční brusky, optické vrtačky, pupilometry, ultrazvukové čističky, nahřívače obrub, lepky 3M a Permanento, testery GFC.

6Glanc Optik s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(18)
Svatováclavská 97/6 , Fryštát
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost provozuje oční optiku.

7Mgr. Josef Kwaczek- Filiooptik1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(17)
Štefánikova 21/26 , Český Těšín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme oční optiku s širokým sortimentem brýlových obrub, brýlových čoček, slunečních dioptrických brýlí a sportovních dioptrických brýlí. Provádíme měření zraku.

8FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o. (pobočka Havířov)49 poboček

Dlouhá třída 860/1a , Havířov
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provoz optiky. Nabízíme dioptrické, sluneční brýle, kontaktní čočky a příslušenství.

9Oční optika Jirušková

Gen. Svobody 929, Petřvald
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Oční optika Jirušková, se sídlem Gen. Svobody 929, 735 41, Petřvald, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Oční optika Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

10Optika Achesa1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Dlouhá třída 1225/44, Havířov-Podlesí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Optika Achesa, se sídlem Dlouhá třída 1225/44, 736 01, Havířov-Podlesí, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Oční optika Výroba, obchod a…


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Oční optiky v lokalitě Karviná – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.