Oční optiky – Kroměříž

Oční optika je maloobchodní prodejna brýlí, optických pomůcek a přístrojů. Kvalitní oční optiky nabízejí navíc základní odborné služby v oboru optometrie. Přehled očních optik v lokalitě Kroměříž.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Společná oční optika, s.r.o.2 pobočky

Ztracená 78/33, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme zhotovení a opravy brýlí. Máme nabídku slunečních brýlí, pouzder, čisticích sprejů i utěrek na optiku. U nás na prodejně si můžete také změřit zrak. Máme také záruční i pozáruční servis.

2Optik Janoušek Milan Optik - Optometrista1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Komenského 128, Chropyně
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme optické služby a provádíme bezplatné vyšetření zraku na autorefraktoru. Zhotovíme brýle na všechny vzdálenosti, se zárukou. Provádíme aplikace kontaktních čoček. Máme nasmlouvány všechny zdravotní pojišťovny. Tradice více než 25 let.

3Oční Centrum Visual s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Kovářská 122/13, Kroměříž
Dnes už má zavřeno

Nabízíme klientům široký výběr dioptrických a slunečních obrub, doplňky oční optiky. Poskytujeme odborné poradenství specializované na multifokální, kancelářskou, sportovní a speciální korekci.

4OPTIKA KOTAS s.r.o (pobočka Kroměříž )3 pobočky

Žižkova 2964/29, Kroměříž
Dnes už má zavřeno

Nabízíme brýlové obruby a kontaktní čočky, dále i sluneční brýle.

5Knap Radovan - oční optika FÉNIX

Riegrovo nám. 179, Kroměříž
Dnes už má zavřeno

Oční optika s poskytováním služeb měření zraku, aplikace kontaktních čoček, vyšetření zraku na multifokální brýle a nabídkou velkého sortimentu brýlí. Oční optika je certifikovaným prodejcem brýlových čoček společnosti RODENSTOCK.

6Rektoříková Ladislava- optika

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého 972/23, Holešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz oční optiky. V nabídce máme jak dioptrické, tak sluneční brýle, doplňkový sortiment jako např. pouzdra, čisticí prostředky, lupy a ochranné brýle. Možnost zakoupení čoček.

7Ing. Antonín Nedbal

Havlíčkova 814/67, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ing. Antonín Nedbal, se sídlem Havlíčkova 814/67, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Oční optika Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9OPTIKA FÉNIX s.r.o.

OPTIKA FÉNIX s.r.o., se sídlem Riegrovo náměstí 179/14, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 96018, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem…

10DYNAOPTIC s.r.o.

DYNAOPTIC s.r.o., se sídlem Riegrovo náměstí 179/14, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 105535, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…


Oční optiky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Oční optiky v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Objevte u nás široký sortiment dámských a pánských dioptrických brýlí, slunečních dioptrických brýlí, slunečních brýlí i brýlí pro děti. V nabídce máme prakticky všechny druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus či presbyopie. Na přání vám zhotovíme i prismatické čočky pro korekci šilhání nebo skleněné (minerální čočky). Součástí našeho sortimentu jsou také doplňky k brýlím jako jsou pouzdra, šňůrky nebo prostředky na čištění brýlí (mikrotenové hadříky, roztoky) a kontaktní čočky.

Přijďte si k nám změřit váš zrak. Měření zraku vám provede kvalifikovaný optometrista s pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií. Měření trvá přibližně 30 minut. Měření zraku doporučujeme provádět 1x ročně.

Mezi naše další poskytované služby patří poradenství jak správně pečovat o brýle, výměna starých čoček za nové do vašich brýlí, servis, opravy, profesionální čištění brýlí nebo školení aplikace kontaktních čoček. Zkušený optik vás naučí kontaktní čočky nasadit i vyndat a předá vám i své tipy jak na to.