Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Vsetín

Potkala vás nepříjemnost v podobě poškozeného autoskla? Ať už se jedná o čelní, boční, zadní nebo střešní okno, na nic nečekejte a nechte si ho co nejdříve opravit nebo vyměnit. Firmy zabývající se opravami a výměnami autoskel v lokalitě Vsetín.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Brandl Petr- Autodílna Brbla

4.2
★★★★★
★★★★★
(16)
Mikoláše Alše 795, Valašské Meziříčí
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozuji autoservis. Provádím servis vozidel všech značek, diagnostiku, montáž elektroniky, renovaci světel, karosářské práce, výměnu autoskel a zajišťujeme přípravu na technickou kontrolu.

2Valašské autosklo HSV s.r.o.

Hluboké, Vsetín Bezdlužná

Valašské autosklo HSV s.r.o., se sídlem Hluboké, 755 01, Vsetín, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 73273, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

3ESAS MOTORS

ESAS MOTORS, se sídlem Záhumení 18, 757 01, Krásno nad Bečvou, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. Dr 8202, Městský soud v Praze. Právní forma Družstvo. Založení v roce 1999. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

4AUTOSKLO CHEMO spol. s r.o. (pobočka Vsetín)2 pobočky

Provádíme opravy a výměny autoskel z povinného ručení nebo připojištění. Smluvní partner pojišťoven. Nabízíme možnost montáže přímo u zákazníka. Vedeme pneuservis. Provádíme likvidace pojistných událostí.

5Autoglass AUTOSKLO a.s. (pobočka Valašské Meziříčí)16 poboček

Zajišťujeme bezpečnou výměnu autoskel, která probíhá přímo u zákazníka. Vyřizujeme pojistné události u smluvních pojišťoven.

7AUTOSKLO TS, s.r.o. (pobočka Valašské Meziříčí)8 poboček

Svěrákova 10, Valašské Meziříčí
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provozujeme smluvní autoservis pojišťoven v ČR. Provádíme výměnu poškozených autoskel. Zajišťujeme opravy drobných poškození autoskel i tónování skel či instalaci vyhledávacích zařízení, elektronické knihy jízd včetně montáží tažných zařízení.

8ESAS AUTO s.r.o. (pobočka Rožnov pod Radhoštěm)3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(57)
Pivovarská 30, Rožnov pod Radhoštěm Bezdlužná

Maloobchod, prodej, oprava, servis automobilů. Prodej originální i neoriginální auto příslušenství a náhradních dílů. Dále provádíme montáž, demontáž, vyvážení, oprava, servis pneu a duší. Provozujeme odtahovou službu.

9KASKLO CAR s.r.o.

Provádíme výměnu autoskel z povinného ručení nebo připojištění.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Vsetín – detailní popis

Nejčastějším důvodem poškození autoskla je odražený kamínek, který odlétl od jiného vozidla. K poškození autoskel také dochází vlivem dopravních nehod, živelních pohrom, útoku vandalů nebo zlodějů. Většinu prasklin lze naštěstí vyřešit její opravou, a tak není nutné hned měnit celé sklo. Na velikosti ani délce praskliny většinou nezáleží, jelikož je technicky možné opravit téměř jakoukoliv prasklinu. Pokud prasklina zasahuje do okraje skla nebo je znehodnoceno čelní sklo v úrovni hlavy řidiče, nezbývá nic jiného než celé sklo vyměnit. Celá výměna probíhá také u autoskel, která jsou kompletně vysypaná. Spousta servisů kromě opravy nebo výměny autoskla za vás dokáže vyřešit i pojistnou událost. 

Máte prasklé čelní sklo?

Každý řidič, který má prasklé čelní sklo, by měl jeho opravu řešit ihned. Zvláště pokud je defekt v oblasti výhledu ve stírací ploše (plocha, kam dosáhnou stěrače) a je větší než 20 mm. Auto, které má takovou prasklinu či poškození na čelním skle, je podle vyhlášky technicky nezpůsobilé k jízdě na pozemní komunikaci a na pozemní komunikaci by vůbec nemělo vyjet. 

Jak probíhá oprava autoskla?

Nejprve se provede kontrola praskliny. V dalším kroku se instaluje speciální zařízení na poškozené místo, které vytvoří vakuum. Díky tomuto zařízení se z okolí praskliny odsaje vzduch a prasklinu je tak možné naplnit polymerem. Aby byl polymer pevný, je nutné použít speciální nástroj, který funguje na principu UV záření. Tento nástroj zařídí plné vytvrzení polymeru. Když je polymer ztvrdlý, očistí se sklo od přebytečného polymeru a opravená oblast se leští až do doby, kdy bude dokonale hladká.