Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Opava

Potkala vás nepříjemnost v podobě poškozeného autoskla? Ať už se jedná o čelní, boční, zadní nebo střešní okno, na nic nečekejte a nechte si ho co nejdříve opravit nebo vyměnit. Firmy zabývající se opravami a výměnami autoskel v lokalitě Opava.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Kozák Jaroslav - Autospektrum

Opavská 145, Dolní Benešov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme náhradní díly na tuzemská a zahraniční vozidla. Nabízíme montáž tažných zařízení, výfuků a servis. Provádíme výměnu autoskel, olejů a filtrů.

2AUTOczech s.r.o. (pobočka Opava, Stará silnice)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(203)
Stará silnice 660/80, Opava
Otevřeno do 16:30

Autoservis vozů Hyundai a Ford. Nabízíme práce mechanické, karosářské, lakýrnické, diagnostické, elektrikářské práce. Provádíme výměny autoskel a plníme a čistíme auto klimatizace. Likvidace škodní události, příprava na STK.

3AUTOCENTRÁLA s.r.o. (pobočka Hlučín)2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(183)
Markvartovická 1906…, Hlučín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodej a servisem vozů značky Škoda a Kia. Provádíme lakýrnické a karosářské práce, měření emisí a přípravu na STK. Dále zajistíme montáž zabezpečovacích zařízení, pískování skel, mytí a čištění vozidel.

4AUTOSKLO - SLEZSKÁ (pobočka Opava)5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Krnovská 2976/110C, Opava
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Prodáváme automobilová skla, střešní okna, náhradní díly, tažná zařízení, mechanická zabezpečení a tónování skel všech značek vozidel.

5Santer Jaromír - S&M AUTO

4.9
★★★★★
★★★★★
(25)
Opavská 1927/23a, Hlučín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu. Dále pak odtahovou službu a provozujeme autodopravu. Připravujeme vozy na STK, řešíme pojistné události.

6Langer Jiří - autoservis, pneuservis

Hlavnice 37, Hlavnice
Otevřeno do 16:00

Nabízím služby autoservisu a pneuservisu. Zabývám se také prodejem náhradních auto dílů.

7Štěpáník Petr - Autoservis Štěpáník

4.1
★★★★★
★★★★★
(27)
Oldřišovská 756, Štěpánkovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu. Připravíme automobily na STK, kterou také provedeme. Měříme emise, vyměňujeme čelní skla.

8Kukelka Michal - autodílna

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Dlouhá 240/17, Opava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autoservis pro osobní, dodávkové a offroad vozidla. Provádím opravy havarovaných vozidel, vyměním autoskla, připravím vozy na STK. Nabízím nonstop odtahovou službu.

9AUTOSERVIS PROFI, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Jaselská 102, Opava
Otevřeno do 16:00

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu. Opravujeme vozy všech značek a modelů. Zabýváme se prodejem náhradních dílů a pneumatik. Automobily připravíme na STK, kterou zprostředkujeme.

10Fischer Pavel - autoservis

Kajlovec 99, Hradec nad Moravicí
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu. Nápravy seřizujeme laserovou geometrií. Zabýváme se také prodejem náhradních dílů, dodáváme autorádia a auto Hi-Fi.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Opava – detailní popis

Nejčastějším důvodem poškození autoskla je odražený kamínek, který odlétl od jiného vozidla. K poškození autoskel také dochází vlivem dopravních nehod, živelních pohrom, útoku vandalů nebo zlodějů. Většinu prasklin lze naštěstí vyřešit její opravou, a tak není nutné hned měnit celé sklo. Na velikosti ani délce praskliny většinou nezáleží, jelikož je technicky možné opravit téměř jakoukoliv prasklinu. Pokud prasklina zasahuje do okraje skla nebo je znehodnoceno čelní sklo v úrovni hlavy řidiče, nezbývá nic jiného než celé sklo vyměnit. Celá výměna probíhá také u autoskel, která jsou kompletně vysypaná. Spousta servisů kromě opravy nebo výměny autoskla za vás dokáže vyřešit i pojistnou událost. 

Máte prasklé čelní sklo?

Každý řidič, který má prasklé čelní sklo, by měl jeho opravu řešit ihned. Zvláště pokud je defekt v oblasti výhledu ve stírací ploše (plocha, kam dosáhnou stěrače) a je větší než 20 mm. Auto, které má takovou prasklinu či poškození na čelním skle, je podle vyhlášky technicky nezpůsobilé k jízdě na pozemní komunikaci a na pozemní komunikaci by vůbec nemělo vyjet. 

Jak probíhá oprava autoskla?

Nejprve se provede kontrola praskliny. V dalším kroku se instaluje speciální zařízení na poškozené místo, které vytvoří vakuum. Díky tomuto zařízení se z okolí praskliny odsaje vzduch a prasklinu je tak možné naplnit polymerem. Aby byl polymer pevný, je nutné použít speciální nástroj, který funguje na principu UV záření. Tento nástroj zařídí plné vytvrzení polymeru. Když je polymer ztvrdlý, očistí se sklo od přebytečného polymeru a opravená oblast se leští až do doby, kdy bude dokonale hladká.