Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Vyškov

Potkala vás nepříjemnost v podobě poškozeného autoskla? Ať už se jedná o čelní, boční, zadní nebo střešní okno, na nic nečekejte a nechte si ho co nejdříve opravit nebo vyměnit. Firmy zabývající se opravami a výměnami autoskel v lokalitě Vyškov.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Autosklo Hleďa8 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(47)
Na Hraničkách 393/15, Vyškov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naše firma, se sídlem ve Vyškově se již od roku 2001 zabývá službami v oboru automobilových skel. Klademe velký důraz na profesionální přístup k zákazníkovi. Působíme ve třech regionech na Moravě: Vyškov, Prostějov, Kroměříž, Šumperk. Zaměstnáváme 13 kvalifikovaných odborníků v oblasti autoskel.

2Tauš Radoslav

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Kopřivova 46/12, Vyškov-Dědice Bezdlužná

Autolakovna nabízí lakování karoserií osobních automobilů, užitkových vozidel a motocyklů, lakování nábytku. Autolakovna zajišťuje také leštění a opravy laků, klempířské práce, dodání náhradních dílů, výměnu auoskel, prodej barev a autolaků (metalíza, UNI, perleť i barvy pro průmysl), prodej potřeb…

3Hledík Petr (pobočka Vyškov)8 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(34)
Na Hraničkách 393/15, Vyškov-Město
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a prodáváme nové pneu Barum, Continental, Semperit, Michelin, Kleber, Nokian, litá kola a plechové disky. Provádíme akviziční činnost v oblasti pneumatik - protektorování od osobních až po traktorové zadní pneu.

4Koníček Michal- Autoservis Koníček

Nabízíme opravy motorových vozidel, motorů, kontroly podvozků, ABS brzd, plnění klimatizace, prodej náhradních dílů, měření emisí i přípravu a realizaci STK.

5Vrána Luděk- Autodílna

Nabízíme odtahovou službu, opravy motorových vozidel i kompletní servis autoklimatizací. Dále také můžete využít služeb pneuservisu.

6MOTOR SPEED s.r.o. - Provozovna servis Holubice u Brna1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Holubice 359, Holubice

Servis vozů Mercedes, Smart, VW, Audi, Škoda, služby spojené s údržbou, záručním, pozáručním servisem. V MOTOR SPEED s.r.o. Vám nabízíme co nejkratší objednací termíny i se službou VIP PICK SERVIS – služba vyzvednutí a přistavení vozidla. Služby: Řešení následků dopravních nehod bez nutnosti přímé…

7FC Autosklo-Hleďa Vyškov, o. s. - AUTOSKLO HLEĎA

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Hraničkách 401, Vyškov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Firma se zabývá autoskly, výrobou a prodejem různých typů autoskel.

8Buriánek Jiří - autoskla

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Součkova, Bučovice

Prodej autoskel na všechny typy vozidel, výměna tónování.

9Petřík František

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Rostěnice-Zvonovice…, Rostěnice-Zvonovice… Bezdlužná

Opravujeme automobily a autoskla. Nabízíme mechanické, klempířské a lakýrnické práce.

10Bambásek Jaroslav

Nabízíme výměny čelních oken.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Vyškov – detailní popis

Nejčastějším důvodem poškození autoskla je odražený kamínek, který odlétl od jiného vozidla. K poškození autoskel také dochází vlivem dopravních nehod, živelních pohrom, útoku vandalů nebo zlodějů. Většinu prasklin lze naštěstí vyřešit její opravou, a tak není nutné hned měnit celé sklo. Na velikosti ani délce praskliny většinou nezáleží, jelikož je technicky možné opravit téměř jakoukoliv prasklinu. Pokud prasklina zasahuje do okraje skla nebo je znehodnoceno čelní sklo v úrovni hlavy řidiče, nezbývá nic jiného než celé sklo vyměnit. Celá výměna probíhá také u autoskel, která jsou kompletně vysypaná. Spousta servisů kromě opravy nebo výměny autoskla za vás dokáže vyřešit i pojistnou událost. 

Máte prasklé čelní sklo?

Každý řidič, který má prasklé čelní sklo, by měl jeho opravu řešit ihned. Zvláště pokud je defekt v oblasti výhledu ve stírací ploše (plocha, kam dosáhnou stěrače) a je větší než 20 mm. Auto, které má takovou prasklinu či poškození na čelním skle, je podle vyhlášky technicky nezpůsobilé k jízdě na pozemní komunikaci a na pozemní komunikaci by vůbec nemělo vyjet. 

Jak probíhá oprava autoskla?

Nejprve se provede kontrola praskliny. V dalším kroku se instaluje speciální zařízení na poškozené místo, které vytvoří vakuum. Díky tomuto zařízení se z okolí praskliny odsaje vzduch a prasklinu je tak možné naplnit polymerem. Aby byl polymer pevný, je nutné použít speciální nástroj, který funguje na principu UV záření. Tento nástroj zařídí plné vytvrzení polymeru. Když je polymer ztvrdlý, očistí se sklo od přebytečného polymeru a opravená oblast se leští až do doby, kdy bude dokonale hladká.