Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Kroměříž

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1AUTOSKLO TRUMF s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(14)
Třebízského 1331/15, Kroměříž
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Výměna a opravy autoskel na všechny typy vozidel včetně nákladních. Nabízíme řešení pojistných událostí, kódování skel proti krádeži, tónování autoskel a montáž či přestavby LPG.

2Autoservis Gazda

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Chelčického 2289/8, Kroměříž
Otevřeno od 8:00

Nabízíme mechanické a karosářské práce včetně lakování i dodání veškerého materiálu, výměnu skel, antikorozní nástřiky spodků vozidel. Provádíme přípravu na STK. Prodáváme a montujeme tažná zařízení.

3AUTOSERVIS Ševčík, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Resslova 1405/21a, Kroměříž Bezdlužná

Provoz autoservisu.Provádíme běžné opravy motorů, brzdových systémů, podvozků vozidel a podobně. Dále provádíme rovnání karoserií na rovnacím rámu a výměny čelních skel. Dále provozujeme autolakovnu, pneuservis a odtahovou službu. Nabízíme náhradní vozidla značky Škoda Fabia a Škoda Octavia.

4Petr Hledík - Autosklo a autoklima Hleďa8 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(67)
Bílanská 2595/95, Kroměříž
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme bezplatnou výměnu všech typů autoskel na osobní, nákladní vozy a autobusy z pojištění a připojištění. Smluvní partner pojišťoven. Provádíme tónování, kódování autoskel. Působíme v oblasti autoklimatizací.

5Šindelek Jaroslav

U Sv. Anny 434, Hulín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Autoservis se specializací na opravy karoserií. Nabídka mechanických prací, výměny blatníků, kapot a podběhů, repasí zadních náprav, výměny autoskel, oleje, filtrů, tlumičů čepů, ložisek a zrezivělých dílů. Zprostředkování autodopravy, odtahu vozidel a služeb pneuservisu.

7GlassPro Mobile Service s.r.o. (pobočka Kroměříž )3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čelakovského 2164/26, Kroměříž Bezdlužná

Provádíme čelní, boční a zadní autoskla pro osobní i nákladní auta, bagry, traktory a autobusy. Zajistíme výměnu autoskel a mobilní opravy přímo u zákazníků.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Kroměříž.