Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Přerov

Potkala vás nepříjemnost v podobě poškozeného autoskla? Ať už se jedná o čelní, boční, zadní nebo střešní okno, na nic nečekejte a nechte si ho co nejdříve opravit nebo vyměnit. Firmy zabývající se opravami a výměnami autoskel v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1KUROPATNICKÝ ALEŠ1 pobočka

Tovární 3038/7a, Přerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

AP - AUTOSKLO-prodej - montáž - tónování. Nabízíme automobilová skla na všechny značky osobních, nákladních vozidel i autobusů.

2SOUŠEK ZDENĚK autoservis pneuservis

9.května 3290, Přerov
Otevřeno do 17:00

Autoservis AUTOSOUŠEK nabízí zákazníkům komplexní služby počínaje diagnostikou všech vozů evropské a asijské výroby (osciloskopem), přes odborné poradenství a samotné opravy.

3Autoskla Vejmola, s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobrovského 528, Hranice I-Město
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na opravy, výrobu i výměny autoskel na autobusy, nákladní vozy, osobní auta, ale i specializovanou stavební a zemědělskou techniku. Provádíme mobilní montáž přímo u vás ve vozovém parku. Dále zajišťujeme kontrolu i servis klimatizací a renovaci světlometů. Realizujeme zemní práce.

4JOPL s.r.o.

28. října 37/5, Lipník nad Bečvou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma se zabývá rozšířeným prodejem a distribucí v oblasti náhradních dílů pro motorová vozidla. Prodáváme náhradní díly všech výrobců na nové,starší a dokonce i dosloužilá auta.

5Šťota Josef - JOPL originální autodíly

28.října 37, Lipník nad Bečvou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provoz pneuservisu a autoservisu včetně odtahové služby. Poskytujeme kompletní servisní služby a výměnu čelních skel, čištění a plnění klimatizací. Dále zajišťujeme likvidaci pojistných událostí. Půjčujeme dopravní prostředky.

6ProKoplik-AUTO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(36)
Větrná 101/22, Přerov VI-Újezdec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádíme servis osobních a malých dodávkových vozů všech značek i rychloservis a pravidelné prohlídky či přípravy na STK a emise a geometrii náprav. Po telefonické dohodě provedeme drobné opravy i na počkání a ušetříme Vám starosti i čas.

7Gardavský Jiří, Ing.1 pobočka

Kroměřížská 777, Kojetín
Otevřeno od 15:00

Autoškla a školení řidičů, nabízíme kondiční jízdy řidičům.

8Jakubka Martin - autoservis

Nová 1827, Hranice I-Město
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Autoservis s nabídkou oprav a servisu osobních a dodávkových automobilů či montáží tažných zařízení, výměny autoskel a montáž autodoplňků včetně alarmů, centrálního zamykání a parkovacích senzorů.

9SETAFRY AUTO s.r.o.

Hliník 205/31, Přerov VIII-Henčlov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní služby autoservisu, pneuservisu včetně plnění klimatizací. Provádíme výměny rozvodů a olejů, servisní prohlídky a kontroly či servis brzdových systémů, opravy výfuků i výměny tlumičů a autoskel a přípravu vozů na STK. Dále nabízíme možnost uskladnění pneumatik do další sezóny.

10Autoskla Vejmola, s.r.o. (pobočka Lipník nad Bečvou)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Hranická 1413, Lipník nad Bečvou I… Bezdlužná

Zaměřujeme se na opravy, výrobu i výměny autoskel na autobusy, nákladní vozy, osobní auta, ale i specializovanou stavební a zemědělskou techniku. Provádíme mobilní montáž přímo u vás ve vozovém parku. Dále zajišťujeme kontrolu i servis klimatizací a renovaci světlometů. Realizujeme zemní práce.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Přerov – detailní popis

Nejčastějším důvodem poškození autoskla je odražený kamínek, který odlétl od jiného vozidla. K poškození autoskel také dochází vlivem dopravních nehod, živelních pohrom, útoku vandalů nebo zlodějů. Většinu prasklin lze naštěstí vyřešit její opravou, a tak není nutné hned měnit celé sklo. Na velikosti ani délce praskliny většinou nezáleží, jelikož je technicky možné opravit téměř jakoukoliv prasklinu. Pokud prasklina zasahuje do okraje skla nebo je znehodnoceno čelní sklo v úrovni hlavy řidiče, nezbývá nic jiného než celé sklo vyměnit. Celá výměna probíhá také u autoskel, která jsou kompletně vysypaná. Spousta servisů kromě opravy nebo výměny autoskla za vás dokáže vyřešit i pojistnou událost. 

Máte prasklé čelní sklo?

Každý řidič, který má prasklé čelní sklo, by měl jeho opravu řešit ihned. Zvláště pokud je defekt v oblasti výhledu ve stírací ploše (plocha, kam dosáhnou stěrače) a je větší než 20 mm. Auto, které má takovou prasklinu či poškození na čelním skle, je podle vyhlášky technicky nezpůsobilé k jízdě na pozemní komunikaci a na pozemní komunikaci by vůbec nemělo vyjet. 

Jak probíhá oprava autoskla?

Nejprve se provede kontrola praskliny. V dalším kroku se instaluje speciální zařízení na poškozené místo, které vytvoří vakuum. Díky tomuto zařízení se z okolí praskliny odsaje vzduch a prasklinu je tak možné naplnit polymerem. Aby byl polymer pevný, je nutné použít speciální nástroj, který funguje na principu UV záření. Tento nástroj zařídí plné vytvrzení polymeru. Když je polymer ztvrdlý, očistí se sklo od přebytečného polymeru a opravená oblast se leští až do doby, kdy bude dokonale hladká.