Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Bruntál

Potkala vás nepříjemnost v podobě poškozeného autoskla? Ať už se jedná o čelní, boční, zadní nebo střešní okno, na nic nečekejte a nechte si ho co nejdříve opravit nebo vyměnit. Firmy zabývající se opravami a výměnami autoskel v lokalitě Bruntál.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Autoservis Krnov

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Chářovská 757/11, Krnov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a odtahovou službu v Krnově. Našim zákazníkům zajišťujeme opravy vozidel a karoserií.

2Pražák Roman- FOLIE-TONOVANI.CZ

4.9
★★★★★
★★★★★
(551)
9. května 1613/2, Bruntál Bezdlužná

Profesionální tónování autoskel, polepy automobilů, CarShield, 3D Wrap folie, okenní a bezpečnostní fólie.

3Autoskloservis Stanislav Michalka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Havlíčkova 937/1, Bruntál
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autoskloservis Stanislav Michalka, se sídlem Havlíčkova 937/1, 792 01, Bruntál, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat…

4AUTO - TOM s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme činnosti jako pravidelné a garanční prohlídky, diagnostika vozidel, výměnu čelních skel, čištění interiéru, opravy karoserií, opravy, plnění a servis klimatizací a vyvážení kol.

5FEVA SERVIS s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu pro všechny značky. Opravujeme brzdy, tlumiče, výfuky a rozvody. Montujeme tažná zařízení. Zaměřujeme se také na karosářské a lakýrnické prácea výměnu čelních skel.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Bruntál – detailní popis

Nejčastějším důvodem poškození autoskla je odražený kamínek, který odlétl od jiného vozidla. K poškození autoskel také dochází vlivem dopravních nehod, živelních pohrom, útoku vandalů nebo zlodějů. Většinu prasklin lze naštěstí vyřešit její opravou, a tak není nutné hned měnit celé sklo. Na velikosti ani délce praskliny většinou nezáleží, jelikož je technicky možné opravit téměř jakoukoliv prasklinu. Pokud prasklina zasahuje do okraje skla nebo je znehodnoceno čelní sklo v úrovni hlavy řidiče, nezbývá nic jiného než celé sklo vyměnit. Celá výměna probíhá také u autoskel, která jsou kompletně vysypaná. Spousta servisů kromě opravy nebo výměny autoskla za vás dokáže vyřešit i pojistnou událost. 

Máte prasklé čelní sklo?

Každý řidič, který má prasklé čelní sklo, by měl jeho opravu řešit ihned. Zvláště pokud je defekt v oblasti výhledu ve stírací ploše (plocha, kam dosáhnou stěrače) a je větší než 20 mm. Auto, které má takovou prasklinu či poškození na čelním skle, je podle vyhlášky technicky nezpůsobilé k jízdě na pozemní komunikaci a na pozemní komunikaci by vůbec nemělo vyjet. 

Jak probíhá oprava autoskla?

Nejprve se provede kontrola praskliny. V dalším kroku se instaluje speciální zařízení na poškozené místo, které vytvoří vakuum. Díky tomuto zařízení se z okolí praskliny odsaje vzduch a prasklinu je tak možné naplnit polymerem. Aby byl polymer pevný, je nutné použít speciální nástroj, který funguje na principu UV záření. Tento nástroj zařídí plné vytvrzení polymeru. Když je polymer ztvrdlý, očistí se sklo od přebytečného polymeru a opravená oblast se leští až do doby, kdy bude dokonale hladká.